• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Bipa/Bhp H&W

Stoker

Użytkownik
Reakcje
27 0 0
#47
Czy ktoś tutaj zajmuje się przemalowywaniem modeli na zlecenie ? Mam skład Bipy w bliżej nieokreślonym "szarym malowaniu", które wykonał zapewne poprzedni właściciel. Sam nie mam ani sprzętu ani zdolności do pomalowania tego w bardziej oliwkowe barwy + naklejenia kalkomanii. A więc szukam odpowiedniego "malarza" :)

Paweł
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#48
Aleś kolego umarlaka ze skrzyni wyciągnął. Chyba mam jeszcze kalki ale tylko chyba. Sprawdzę.
 

Stoker

Użytkownik
Reakcje
27 0 0
#49
Tak się składa że jestem tu nowy - więc przeglądam stare tematy i jak coś mnie interesuje to odkurzam temat :)

Paweł
 
OP
OP
Z

Zv

Gość
#50
N to bardzo fajna skala. Dłubałem w tym bardzo długo. Jest grupa pasjonatów z @Misiek na czele na pewno pomogą Ci w tematach eNkowych. Organizują tez spotkania.
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.446 72 3
#52
WyigN1, dzięki za link... jakoś mi umknął a też zastanawiałem się gdzie znaleźć kalkomanie do starej pikowskiej Bip'y.
Mam w sumie tylko jedno zasadnicze pytanie...: jak u licha uporać się ze szkleniem wagonu? Sposób montażu szyb to jakiś koszmar:eek:...
Misiek, jeśli ta sztuka to piko po tiuningu to
bajer:D.
Pozdrawiam,
 

Stoker

Użytkownik
Reakcje
27 0 0
#55
Czy ma ktoś może środkowe człony do Bipy na zbyciu? Wystarczą same pudła bez wózków. Chyba znalazłem kogoś do malowania. W razie co poproszę o kontakt na priva.

Paweł
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 11
Tabor 8

Podobne wątki