• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Bielsko Biała WARSZTATY 2012 - PLAKAT

OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#2
Witajcie.
Delikatne przygotowania do X Warsztatów trwają.
Zwózka i rozstawianie blatów stołów, przygotowanie cateringu (grill i piwny roll bar), przepalenie wojskowej garkuchni pod grochówkę.

W bielskim parki trwają prace budowlane i przygotowawcze, więc te Warsztaty będą trochę "inne".
Mam nadzieję, że ucieszę oczy pięknymi modelami.

Oby dopisała pogoda choć synoptycy ostrzegają.

Do zobaczenia w Bielsku!
Wasz TOLOLOKO
 
OP
OP
TLLK

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#3
X Warsztaty już za nami.

Chciałbym wyrazić wyrazy wdzięczności dla wszystkich, którzy się do Bielska-Białej pofatygowali.

Dziękuję Koledze Michałowi za przyjazd na X Warsztaty do Bielska z makietą kolei amerykańskiej.
Był to jedyny akcent ruchomej makiety kolei żelaznej na Warsztatach.

Dziękuję Krzyśkowi, Koledze Barskiemu z małżonką, Koledze Eugeniuszowi i innym nie wymienionym z powodu braku pamięci krótko i długotrwałej.

Gratuluję zwycięzcom ze wszystkich warsztatowych konkurencji.

Odwiedzający Warsztaty bielszczanie są Wam wdzięczni.
Za rok XI Warsztaty już zapraszają do spotkania z bielską publiką i modelarzami. Pokażcie swoje dioramy, kolekcje i własną inwencję.
Co wartościowe - będzie docenione. Wymiana doświadczeń jest zaś nieoceniona.

Dobra atmosfera gwarantowana!

Pozdrawiam.
Wasze TOLOLOKO
 

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#4
Ja też dziękuje Atol:) za dobrą zabawę :) atmosferę , i to że mnie gościłeś,
i podziękuj Panu Leszkowi :)
ja za rok też przyjadę:) może chociaż dostane nagrodę za najmłodszego modelarza :)
i może kiedyś sam dostane :)
ale nie nagrody się liczą tylko Udział:)
pozdrawiam i dziękuje.
 

Podobne wątki