• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Bielsko-Biała i okolice

DarMor

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Czy istnieje gdzieś w Bielsku-Białej (lub okolicy) jakiś sklep modelarski gdzie można zakupić jakieś elementy/tabor/itp? Szukałem i niestety nie bardzo znajduję cokolwiek...
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#5
Jestem z Bielska-Białej.... W Klimczoku mają tylko PIKO i to tak co wpadnie z hurtowni, ale czego oczekiwać po sklepie zabawkowym. Na wzgórzu kiedyś był modelarski, teraz już nic nie ma... chyba, ze nie wiem o czymś... Ja kupuje przez Internet...
w trzech sklepach: lokland, lokomodel, modelmania. W Bielsku jest tez sklep, który głównie allegro sprzedaje www.hobby-i-zabawa.pl
 

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
134 0 0
#6
Ja też jestem z Bielska dokładniej z Jaworza ale na wzgórzu jest można powiedzieć sklep modelarski" mają tam farby Humbrola i Pani może nawet sprowadzić na zamówienie modele.
 

prezes58

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#9
Modelarzy kolejowych kilku by się znalazło, ciekawi mnie czy w BB i okolicach są też jacyś samochodziarze tacy jak ja. Klub to świetna sprawa, zawsze to jakaś większa gruba zapaleńców z którymi można wymienic się spostrzeżeniami, zapytac o radę itp.
 

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#11
Kurcze:( 6-7 mam szkolenia w Serocku, a 10-11 gdzieś pod Piłą:(:( przez co akurat ten weekend nie będę w Bielsku :(:(:(