• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Bielsko-Biała - 2011

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#44
Na Warsztaty można do Bielska ostatecznie przyjechać. Nikogo dotąd z bielskich Warsztatów nie wygoniłem.
Każdy kto chęć ma jest mile widziany.
Rezerwować trzeba noclegi.

Adamie! Jesteś zaproszony.
I Ty Kamilu, Piotrze, Andrzeju, Dariuszu, Arkadiuszu, Józefie, Danielu, Władysławie, Radosławie, Jacku, Krzysztofie, Leszku, Zbigniewie, Ryszardzie, Bartłomieju, Tomaszu, Antoni, Marku ....
Zapraszam wszystkich niewymienionych i przepraszam za ich pominięcie.
 

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#45
Makieta się zmienia, już nie wygląda tak jak ostatnio, nowe fotki w Wtorek.
Mam nadzieje , że się będzie podobać i nie będzie czarnym kaczątkiem na Warsztatach:)
 

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#46
Witam.

Impreza w Bielsku-Białej już się zbliża.

X Warsztaty 2012 - 9 - 10. 06.2012.
To sobota i niedziela zaraz po Bożym Ciele.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z modelarstwem kartonowym (tradycyjnie organizowanym przez Komandora Wystawy Pana Leszka Górę) i niezobowiązującym do niczego spotkaniem modelarzy kolejowych (z coraz mniejszym entuzjazmem organizowanym przez Waszego (wyleczonego) TOLOLOKO).
Grochówa, grill i miła - jak zawsze atmosfera w Parku im. Słowackiego.

Pojazdy militarne i zabytkowe potwierdziły dzisiaj swój przyjazd.

Tolobigosu (krytykowanego za nazwę onegdaj na Martelu) nie będzie - bo się zważył dwa lata temu w upałach a tak dużej, mobilnej lodówki Tolo nie posiada.
Nigdy zresztą nie zamierzałem nikogo z gości truć i nikomu wcześniej oferowany tolobigos nie zaszkodził ;)
Wszyscy dotąd chwalili - ale to zupełnie inne czasy i realia.
Ale jak mawiają bracia Czesi: to se ne vrati.

Miejsce: Bielskie Centrum Kultury. Ulica Słowackiego.
 

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#47
Nie ma co się leczyć z entuzjazmu, lepiej zarażać nim pozostałych :D

Chętnie wpadnę - na wystawę rzecz jasna, choć grochówka kusi.. :D
 

Podobne wątki