• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm BGM - posterunek odgałęźny i stacja

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
W modelarstwie powinna powstać kategoria pt."Skrzynka w budowie" i wtedy Mistrz Inkson na wiele lat zdominował by każdy konkurs w tym temacie.
Kiedyś wydawało mi się że robię ładne skrzynki, dziś wiem że mi się wydawało.
 
Reakcje
21 1 1
Przed świętami nie było czasu, to teraz odrabiam zaległości i tak prezentuje się następna skrzynka posterunku wraz z połączeniem z poprzednią skrzynką.
Zobacz załącznik 443116 Zobacz załącznik 443117 Zobacz załącznik 443118 Zobacz załącznik 443119 Zobacz załącznik 443120 Zobacz załącznik 443121 Zobacz załącznik 443122 Zobacz załącznik 443123
Jak zabezpieczyliście tory przed wyrwaniem na końcu skrzynki ?
Nie boicie się że wystający kawałek toru zostanie oderwany ?
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.474 33 0
Też tak pomyślałem to dam większą fotkę tego kawałka.
Zobacz załącznik 451686
Zastanawia mnie jak wy to transportujecie z takimi jakimiś nieregularnymi wypustkami ....

A szyny swoją drogą lutujecie do czegoś czy tylko kleicie podkłady do deski. Pytam, bo jak kolwiek nie wkleisz sklejki pod flexa, to zawsze ktoś może przypadkiem swym rozciągniętym rękawem od sweterka zaczepić o szynę i ją szarpnąć....a wtedy śruby plastikowe na podkładach nie pomogą :mad:

Na koniec jeśli chodzi o kształt modułów - to mistrzostwo świata :mamdola:
 

Inkson

Moderator Forum Dla początkujacych
Zespół forum
BGM
Reakcje
1.398 28 0
Na koniec jeśli chodzi o kształt modułów - to mistrzostwo świata
Dzięki za uznanie, a skrzynki z tymi wystającymi kawałkami transportujemy tak jak na foto, a w blacie transportowym jest wgłębienie. A szyny są przylutowane do drutów miedzianych i na końcu jest próg tak żeby szyna nie wystawała i nie było punktu zaczepnego o sweter.
20161221_094401mkm.jpg hhhggggfffddds.jpg
 

Podobne wątki