• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

BEZ KIT'u - Diorama Muzeum

Andrzej Witowski

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#21
KAMAPI , na złość mi robisz ?? :podstepny: Ja właśnie wróciłem z pracy i się biorę za mój torcik i weny nie mam :(. Patrzę na tą makietę już drugą godzinę i NIC !!! ..... A tutaj proszę , kolega jeszcze mi pokazuje jak może być pięknie ;). No !!! To teraz już REAL jest ... :) Jak dużo do szczęścia nie trzeba :) Dzięki za fotki, Jadę ze swoim dziełem dalej !!! (y) Może nie będzie tak ładnie ..... ale zrobię wszystko aby było ładnie :rolleyes:
 
OP
OP
KAMAPI

KAMAPI

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#22
Dzięki za miłe słowa i docenienia :) To szalenie motywuje do dalszych prac. A że na dalsze prace potrzebne są fundusze... ;) to postanowiłem wstawić dioramę na giełdę. Cena nie jest wygórowana, a może komuś się przyda do prezentacji taboru; a mi przyda się parę złotych na materiały. Tak jak pisałem idealnie pasuje do regału typu Billy z Ikei, ma podklejone nóżki z miękkiej i elastycznej pianki, a standardowe tory jak i wąski umożliwiają prezentację szerokiego wachlarza taboru. :) Obiecuję że następny projekt, będzie równie ciekawy i oryginalny jeśli chodzi o temat... :) Ale to wkrótce.
 

Podobne wątki