• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Baza sprzętu

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Rewelacja to mało powiedziane. Klimat bazy transportowej z tamtych lat idealnie odtworzony. (y) Znów podziwiam i nie mogę się napatrzeć jak to kapitalnie zrobiłeś. (y)
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Tak jak już kiedyś piałem, zapraszam na Bielany, niech więcej ludzi zobaczy te cuda.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
Pięknie się to prezentuje. Zasypać jeszcze połączenia płyt ziemią, dodać jakieś tam pęknięcia, plamy itp. i będzie jak na żywo...
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Jak zwykle u Ciebie klimat tamtych lat oddany w 100%. Piękna robota jak i świetne fotki(y)
Zdjęcia plenerowe potęgują efekt poprzez grę światłocieni(y)(y)
Tak na marginesie to co pokazujesz jest mi szczególnie bliskie bo tematycznie i sprzętowo jesteś o kilka kroków prze demną bo sam coś podobnego tworzę:) Zresztą sam wiesz gdzie zrodziła się podstawa i część zabudowy tej dioramy:D
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Fotki jak zwykle super, starek mi najbardziej się podoba.
Rampa fajna ale brakuje mi czyści za wagonem od czoła. Tak żeby można było wjeżdżać na wagony.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 16
Dioramy i makiety 18

Podobne wątki