• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Baza sprzętu

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Te opony w ziemi obłędne! Budynki i samochody trochę wiszą, ale o ile pierwsze da się zamaskować (albo po prostu przykleić) o tyle z samochodami będzie trudno. Chyba, że popodcinasz opony :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Kapitalny klimat jest na Twoich zdjęciach. Znów jestem pod wrażeniem. :eek: Pięknie to wszystko wygląda. Pomysł z oponami rewelacyjny. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Magicznie się prezentuje to co robisz . Ta baza rewelacyjnie się zapowiada . Ja jeszcze tylko czekam na dawno obiecany węzeł betoniarski z wędką :D
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Piękna ta Twoja baza, a do tego jeszcze wspaniały sprzęt. Super. (y)(y)(y)
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
No fotki jak prawdziwe, jak by komuś je pokazać nie uwierzy że to modele. Rewelacyjne ujęcia !!!! A baza ... nic nie zostaje tylko ząbki z podłogi pozbierać i do szuflady !!!! A jak cię wywalą za fotki to mnie solidarnie razem z tobą !
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
No, powiem Ci, że podniosłeś poprzeczkę. Piękne fotki. Dwie rzeczy mnie zastanawiają... Kto buchnął silnik Kraza i jak wylazł kierowca Liaza? :)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Kapitalny klimat, modele no i te Twoje foty(y)(y)(y)
Baza realistyczna do bólu. Jak widzę pod płotem stojącą kabinę czy gruszkę to wypisz wymaluj obrazek z mojej młodości:) Super(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 16
Dioramy i makiety 18

Podobne wątki