• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Baza sprzętu

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Wygląda coraz lepiej. Lampy, pakamera bardzo realistycznie się prezentują. Mi jednak najbardziej podoba się „warchlak” pogotowia technicznego (y)zapewne z zabudową wyrzeźbioną przez Ciebie.
Ponadto kolejny raz zadam pytanie dotyczące uzyskiwania efektu fotek za mgłą, które to są już tak charakterystyczne dla Ciebie.
 
OP
OP
szifo30

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.295 2 0
Wygląda coraz lepiej. Lampy, pakamera bardzo realistycznie się prezentują. Mi jednak najbardziej podoba się „warchlak” pogotowia technicznego (y)zapewne z zabudową wyrzeźbioną przez Ciebie.
Ponadto kolejny raz zadam pytanie dotyczące uzyskiwania efektu fotek za mgłą, które to są już tak charakterystyczne dla Ciebie.
Zabudowa to faktycznie mój stwór .Co do zdjęć to używam starego aparatu i samo tak wychodzi .
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Świetne wykonanie zabudowy warsztatowej. Jedynie co bym nieśmiało zasugerował, to jakiś sztywny hol np. umieszczony na boku (a może był, tylko jakiś kierowca po...życzył;)).
Ostatnie zdjęcia idealnie oddają klimat niedzielnego poranka gdzieś na bocznicy kolejowej:)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
Wszystko przepiękne, ale z niewiadomych przyczyn płyty betonowe nagrały nieco wody i zaczęły "łódkować"... :D Proponuję zdjąć te przepiękne pojazdy i przejechać betony papierem ściernym, a potem przemalować jeszcze raz, na pół-sucho, albo z użyciem farb bezwodnych. Trochę to psuje "mega super fajoski" efekt...
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
Płyty "nabrały" a nie "nagrały". Płyty same się nie mogą raczej nagrać... :/ muszę czytać co piszę
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Jeśli mam być szczery to wg mnie wygląda to bardzo dobrze. Bo w komunie mało co było proste czy trzymało kąty. Jest w takiej formie bardziej realistyczne i ja bym tego nie poprawiał.:)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
Jeśli mam być szczery to wg mnie wygląda to bardzo dobrze. Bo w komunie mało co było proste czy trzymało kąty. Jest w takiej formie bardziej realistyczne i ja bym tego nie poprawiał.:)
Tak. Rzadko co było wykonane przezwoicie, ale betony prefabrykowane klawiszowały raczej niż łódkowały się. Z kolei wylewane miały pełno ubytków z braku spoiwa lub odwodnienia gdy zimie mróz wszystko rozsadzał.
Pcv jeszcze lepiej się szlifuje ale i tak jest bosko.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 16
Dioramy i makiety 18

Podobne wątki