• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta Baza sprzętu

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Rewelacja, to mało napisane. o_O:eek:o_O:eek: Jestem pod wrażeniem klimatu zdjęć... Normalnie jak z moich dziecięcych lat, kiedy człowiek mógł stać dosłownie godzinami i oglądać te samochody...
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
Tak, tak... Nie tylko to..., bo jeszcze nie ma otwieranych drzwi i ci najważniejsze nie ma skrętnych kół... :niepewny::ROFL:. Tak można wyliczać jeszcze mnóstwo różnych szczegółów... :ROFL::ROFL::ROFL: Tylko po co?
Do kogo jest postawione pytanie?
Jeżeli do mnie to odpowiadam ; -ruchomy detal , szczegół daje więcej możliwości w animacji , narracji . Ty zbierasz i tyle , a ja się bawię , a do zabawy muszę mieć dodatkowe atrakcyjne rozwiązania, międzxy innymi takie jak : skrętne koła i co tam jeszcze .To dobrze ,że Tobie tak mocno się spodobało moje poruszenie kwestii skrętnych kółek w modelach.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
Do kogo jest postawione pytanie?
Jeżeli do mnie to odpowiadam ; -ruchomy detal , szczegół daje więcej możliwości w animacji , narracji . Ty zbierasz i tyle , a ja się bawię , a do zabawy muszę mieć dodatkowe atrakcyjne rozwiązania, międzxy innymi takie jak : skrętne koła i co tam jeszcze .To dobrze ,że Tobie tak mocno się spodobało moje poruszenie kwestii skrętnych kółek w modelach.
No to czekamy na prezentację Twoich modeli samochodów. Tyle w temacie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
eżeli do mnie to odpowiadam ; -ruchomy detal , szczegół daje więcej możliwości w animacji , narracji . Ty zbierasz i tyle , a ja się bawię , a do zabawy muszę mieć dodatkowe atrakcyjne rozwiązania, międzxy innymi takie jak : skrętne koła i co tam jeszcze .
Na szczęście każdy z nas się bawi. Jeden zbierając modele, drugi budując modele, trzeci budując dioramy i ustawia na nich modele, a inny jeszcze buduje jeżdżące modele. Dodam, że zbieranie modeli to tylko jedna z moich opcji. Próbuję budować i to jeżdżące modele, a te mają właśnie skrętne koła... ;) :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Rewelacja. Kapitalnie to wygląda. No a że koła się nie skręcają, czy też opony nie dotykają podłoża, albo felgi nie takie... To tylko jakieś fanaberie niejakiego twórcy kalkomanii z nitami Hoart-a. Jak dla mnie to wszystko wygląda super i jest pełen realizm.
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
@szifo30 powinieneś dostać bana na forum za tworzenie zbyt realistycznych i zbyt superzajeb...ych prezentacji. Tak jak napisał @Pietras83 po prostu rewelka aż serce pęka że mnie na to nie stać, lecz nie pod względem finansowym lecz zdolności i wyobraźni.
Oczywiście żartowałem z tym banem i prosim o WIĘCEJ ;-) .

p.s. coś więcej o tym garbusku ?
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Makieta rewela. Już widzę jak moja żona mówi - rozstaw sobie w salonie swoje moduły, pooglądamy razem... :)
Co do skrętnych kół, popieram zdanie kolego @Hoart - dają więcej możliwości, pojazdy wyglądają realistyczniej, no ale nie można mieć wszystkiego... w moich staram się wpychać kierowców, bo bez nich jakby po jakiejś zarazie... auta widma jeżdżą. Takie moje zboczenie.
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Wow:love:, ja też chciałbym znaleźć taki prezent pod choinką (no dobra, może być nawet koło choinki;))
A na poważnie, to szczerze gratuluję i trochę zazdroszczę takiej kolekcji pojazdów oraz pięknej dioramy do nich.(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 16
Dioramy i makiety 18

Podobne wątki