• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Baza modeli

Darek

Użytkownik
Reakcje
19 18 3
#1
witam
jestem chętny takie cosik zrobić w Accesie, to przecież nie problem, tylko pozostaje kwestia zdjęć :/, aby miało to ręce i nogi musiałyby być identycznego rozmiaru , robione w ten sam sposób lub z galerii-za zgodą oczywiście lub czekam na inne propozycje, sugestie
 
OP
OP
Darek

Darek

Użytkownik
Reakcje
19 18 3
#2
ok, baza w Accesie jest już prawie gotowa, pozostały detale estetyczne, mam pytanie do kogo mógłbym przesłać plik w celu udostępnienia, gdyż konta, z którego każdy mógłby ściągnąc plik, nie posiadam

pozdrawiam
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
#4
Darek napisał(a):
ok, baza w Accesie jest już prawie gotowa, pozostały detale estetyczne, mam pytanie do kogo mógłbym przesłać plik w celu udostępnienia, gdyż konta, z którego każdy mógłby ściągnąc plik, nie posiadam

pozdrawiam
jakiej wielkości jest plik ???
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 45
Tabor 6
Tabor 7
Tabor 2
Tabor 63

Podobne wątki