• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Baza kolejowa "Semaforek"

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
704 8 0
#25
Ten schemat Strzegomia Miasto z 1980 znam. Bylem ciekaw czy po tej dacie modyfikowano np. sygnalizację. Ale dzięki za chęć pomocy. Powiem Ci potem czemu pytałem o ten plan.
 

Baranek

Moderator Grupy BGM
BGM
Reakcje
52 0 0
#36
Pisałem do autora zaraz po tym, jak strona przestała działać, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. Trochę nie miałem śmiałości dzwonić, nie mogąc domyślić się przyczyn obecnego wyglądu strony. Ale może wygospodaruję chwilę w ciągu dnia i spróbuję.
 

corwin

Administrator
Zespół forum
Reakcje
307 2 3
#37
Pisałem do autora zaraz po tym, jak strona przestała działać, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. Trochę nie miałem śmiałości dzwonić, nie mogąc domyślić się przyczyn obecnego wyglądu strony. Ale może wygospodaruję chwilę w ciągu dnia i spróbuję.
Abonent nie przyjmuje połączeń przychodzących....
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
D
Linki 0

Podobne wątki