• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Baza dźwięków lokomotyw do dekoderów - dekoder TS.f091-i256 za Free

r-mik

Pan Chlewik
Reakcje
145 30 0
#1
W związku z pracami nad http://forum.modelarstwo.info/threads/budowa-tanich-dekoderów-trakcji-dźwięku-funkcyjnych.50313/ poszukuje dźwięków lokomotyw. Nie chodzi o demo możliwości dekodera, które można ściągnąć ze strony producentów ale poszczególne pliki dźwiękowe, w szczególności pracy silnika. Stworzenie takich plików z nagrania jest czasochłonne a ja nie mam mocy przerobowych aby to zrobić. Na tym etapie prac nad dekoderami nie mam też funduszy na zlecenie opracowania takich plików dźwiękowych.
Osoby posiadające pliki dźwiękowe proszę o kontakt. Ze swojej strony mogę podarować dekoder TS.f091-i256 za udostępnienie plików.
Najbardziej interesują mnie dźwięki "Gagarina", "EU/P07" ale nie pogardzę innymi ciekawymi plikami.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 5
DCC 58
DCC 4
DCC 2
DCC 13

Podobne wątki