• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kobiety na torach

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
#81
Może nie mieści Ci się to w głowie ale istnieją faceci którzy nie głupieją na widok cycków czy dupy.
Rozmawiamy o twarzy i ogólnie pojętej estetyce, a ty od razu dupa i cycki... Z drugiej strony znam facetów ktorzy głupieją na punkcie 11 spoconych innych facetów ganiających po trawie za skórzanym workiem... To ja wolę głupieć na punkcie kobiet. ;)
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
#82
Nie odwracaj kota ogonem,jeżeli twierdzisz że poleciałbym za tą panną pomimo tego że jej buźka mi się nie podoba
to znaczy że zmotywować by mnie mogła cała jej reszta,a na co,w tej reszcie, faceci zwracają największą uwagę jak nie
na wymienione przeze mnie kawałki kobiecej anatomii.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
#83
No ja właśnie o tej reszcie piszę, zartując sobie, a ty się tu spinasz zarzucając, że czegoś tam nie wiem. Wiem dostatecznie dużo, wiem też, że nie powinienem faktycznie żartować z osoby nieznanej, bo faktycznie mogę trafić na chlubny wyjątek od ogółu, widzącego w kobiecie tylko cycki i d***, jak to raczyłeś okreslić. Jednak zazartowałem i tyle. A ty zaszufladkowałeś mnie, może nie wprost, ale jednak, do owego ogółu. Wiem że jest ogromna grupa mężczyzn widzacych w kobiecie całe multum przymiotów, bo sam do niej należę.
Na marginesie- widziałem brzydsze panny ;)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
#87
O kurcze,proszę nie przy jedzeniu;).Nie spinam się tylko Twój żart nie wyglądał na żart:niepewny: a co do
szufladkowania to cały wywód poprzedziłem małym słówkiem "może":podstepny:.I proponuję zakończyć
pokojowo tą wymianę zdań:).
Może i tak. Co do żartów... Jesli nie rzucam mięsem to znaczy że żartuję. Moją żonę wkurza to niemiłosiernie bo rzadko jestem poważny. Na marginesie gdzieś mam jej fotki na torach. Robione zenitem... Nie mogę znaleźć...
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
#90
sjesta niedzielna
 

Załączniki

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
#91
Oto wzór na idealną kobietę (niech będzie na torach co by w temacie było): 3xC = czysta, cudza, cycata :p
 

Podobne wątki