• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kobiety na torach

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
#61
Tę z prawej zatrudniłbym jako ozdobę w firmie. Mam fajne dziewuchy i klienci jąkają się przy nich, ale przez tę by im głos odebrało... albo mi... :p
ale musiałbyś znać jidisz najpierw, a jak poznasz język to piękności w Izraelu nie brakuje i tematy ,,szynowe''
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
#65
Fenix zatwrdziały pisowiec, na nogawce nosi orła na pośladku żołnierzy zmarzniętych i żydówki pokazuje fe, wstydź się prawdziwy polaku, co na to prezes.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.257 496 29
#67
Ja za takie politykierstwo na 3 lata bana dostałem !!
A ja to mam w dupie, jeśli w tym katolickim grajdole pseudo poprawności, wyrzucają za prawdę to proszę bardzo.

Poza tym jakie politykierstwo, ja znam Janka/Janusza i widziałem jak się ubiera, jakiego radia słucha, czyim jest zwolennikiem, to tylko zadziwienie jak można być dwulicowym.
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
#68
zawiescie tego Pawelka moderatorzy ,ciągle mi wymyśla i robi osobiste wycieczki,
czemu jemu wolno dopierdalać się do ludzi ,co za mół
 

Luck

Użytkownik
Reakcje
17 0 0
#69
Nie wiem kto i na której nogawce nosi orła?
ale wiem że robiąc te zdjęcia 8 lat temu byłem pewny że kiedyś taki temat się pojawi ;-)
Wolsztyn majówka 2010r.
 

Załączniki

  • 83 KB Wyświetleń: 242
  • 55,8 KB Wyświetleń: 249
  • 111,3 KB Wyświetleń: 244

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
#76
I jeszcze reklamuje szlugi. Ale BB, to BB. Na jej podobieństwo Francuzi i Czesi lokomotywy projektowali...
Ode mnie dla odmiany Polka-Słowianka. Dla patriotów.

absentia.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki