• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autosan-y eugen74

Parę dni temu odnalazłem mój stary odlew autosana H9-21 . Niejako że już kilku kolegów się wzięło za budowę tej popularnej odmiany, to ja postanowiłem stworzyć cosik inszego, a mianowicie Autosan H9-20.32
Odlew ma już swoje lata, i nie był idealny, ale postaram się z tego coś wydłubać . Na początku przebudowy musiałem pozmieniać miejsca słupków no i oczywiście drzwi . Został też zmieniony przód i tył , podwozie zbudowane od podstaw . Zobaczymy, może jakiś model z tego wyjdzie :)

20181114_104914.jpg

Załączniki

OP
OP
eugen74
Proszę bardzo, fotki poniżej , były dwie wersje z różnymi szybami za drugimi drzwiami .
A propos odlewu, to ma on chyba z 10 lat, znalazłem w szufladzie gdzieś zapomniany, a że szkoda było wyrzucić to wpadłem własnie na taki pomysł . Na chwilę obecną drzwi z przodu ma też już wymienione .
Z elementów laserowo wyciętych po skończeniu tego czegoś :) wezmę się za taki autobus (model) na obecnie obowiązujących poziomach .

77_DW_6078E-20030427_edit.jpg

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 36
W robocie 116