• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autosan H9

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Tak. Wypolerowac a raczej zetrzec rozdzielacz. Naklada sie rozdzielacz, zostawia na kilka minut. Po tym czasie sie sciera. Napisalem "wypolerowac" bo im lepiej sie wytrze rozdzielacz tym lepiej (moze to zle slowo ale oddaje dokladnosc z jaka ma byc wytarty rozdzielacz). Ja nie uzywam rozdzielaczy przy moich odlewach.
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Tak sobie śledzę temat i czytam. Autobusy bryłą wyglądają dobrze tylko te szyby. Ja w kilku moich Autosanach (ja je robiłem z odlewów kupionych) szyby zrobiłem po prostu z folii. Nie wiem jak dla innych ale dla mnie za dużo zachodu idzie na te szyby. Opcjonalnie można podpatrzeć Czechów np. JMPK, tam wszelakie oszklenia są w postaci Vacu czyli podciśnieniowego kształtowania folii(wcale nie jest spasowane idealnie i trzeba docinać). Ja bym to puścił jako odlewy a szyby z folii kształtowanej ręcznie trzeba sobie samemu dorobić i tyle. Projekt ciekawy ja bym kupił odlew dla trzeciego Autosana w kolekcji :) Doceniam też czas i nakład pracy jaki włożyłeś.
 
OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
Dawno nie pisałem na forum (sprawy rodzinne a później przeprowadzka pracowni) ale ponieważ Kolega wykopał mój wątek z czeluści wypada przypomnieć o sobie: żyję i produkuję. Projekt "Autosan" przeszedł długą ewolucję i teraz wreszcie wygląda tak że się go nie wstydzę - dodaję zdjęcia na szybko, jeszcze bez nalepek i luster. Niebawem uporam się z przeprowadzką, to pokażę więcej.

DSCN6920.JPG
DSCN6921.JPG
 
OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
Heniu, Twoje zamówienie wysyłam w poniedziałek. Kolega, który odlewa dla mnie Autosana naprodukował już ponad 100 zestawów a ja w międzyczasie przygotowałem wreszcie porządną lakiernię, tak że ruszę te wszystkie zaległości.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Heniu, Twoje zamówienie wysyłam w poniedziałek. Kolega, który odlewa dla mnie Autosana naprodukował już ponad 100 zestawów a ja w międzyczasie przygotowałem wreszcie porządną lakiernię, tak że ruszę te wszystkie zaległości.
Daniel a dla mnie dałbyś radzę też wysłać za jednym zamachem? Bo od Henia mógłbym osobiście odebrać a koszty wysyłki by nam zmalały, co?
 
OP
OP
Terebesz

Terebesz

Znany użytkownik
Reakcje
202 4 0
Dla Henia mam, a dla Ciebie musiałbym dopiero wyposażyć któryś ze świeżo pomalowanych - pewnie na środę bym się wyrobił, jeżeli Heniek się zgodzi...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W robocie 15
W robocie 67

Podobne wątki