• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autokary Seebuleek

sgo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#24
Dla mnie modele są poprawne i bardzo wysokiej jakości (szczególnie Orbis.) Jednak nic nie pobije moich Scanii CN94. ;)
 
OP
OP
Seebuleek

Seebuleek

Aktywny użytkownik
Reakcje
48 0 0
#26
Dziękuję za komentarze!

Nowy nabytek:
Renault FR1 BUSCH, lusterka w komplecie. Model wg. mnie jest wykonany dobrze, nawet bardzo dobrze, jednakże wydaje mi się, że jest lekko przeskalowany. :/




Ogólnie to czasu brak na wszystko. :)

Pozdrawiam!
 
OP
OP
Seebuleek

Seebuleek

Aktywny użytkownik
Reakcje
48 0 0
#33
Odnośnie renówki. Czy najczęściej sprowadzany? Przekładało by się to na drogi, natomiast na drogach tego dużo nie ma, natomiast nie mówię, że tak nie napisali, jakieś statystki może tak mówią ;). Renówkę pomierzyłem, okazuje się, że jest wszystko w jak najlepszym porządku. Możliwe, że jest "kanciasty" i takie robił wrażenie, bo jak już go trochę mam to mi się opatrzył i jest normalny.

Mercedes-Benz o404 Wiking. W rzeczywistości wygląda duużo lepiej niż na zdjęciach czy to moich czy to innych. Gdy go kupowałem nie byłem zbytnio przekonany, natomiast jak otworzyłem pudełko no to wielkie zaskoczenie. Gdyby nie te przednie lampy to było by naprawdę super.






Czy ktoś z kolegów próbował może kiedyś rozłożyć ten model? Tył no to bez problemu a przodu ni jak nie idzie rozczepić. Nie wiem czy tam są jakieś dziwne mocowania, czy wklejone wycieraczki i mam problem, bo nie ukrywam, że te różowe fotele mnie drażnią. :)

Pozdrawiam!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 19
Autobusy 1180

Podobne wątki