• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy-ziomus

ziomus

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Hej. Chciałbym podzielić się fotkami z mojego archiwum modelarskiego. Modelarstwa uczyłem się właśnie na modelach autobusów. Na początek Jelcz PR110, odlew żywiczny kupiłem na allegro.
pr110.JPG pr110czarne.JPG pr110czarne2.JPG pr110czarne4.JPG
 
OP
OP
ziomus

ziomus

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Sorry rzeczywiście jak kolega krzys123 zauważył to są jelcze PR110, źle podpisałem.

Tym razem dodaje fotki z prac na Ikarusem 280, niestety dopiero w następnym skróciłem zderzaki :)
kabina01.JPG kabina02.JPG listwy01.JPG listwy02.JPG
[DOUBLEPOST=1446841255][/DOUBLEPOST]Jeszcze fotki członu A :)
przodz01.jpg szyba.jpg
 

Załączniki

OP
OP
ziomus

ziomus

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Ikarus 260, malowanie MZK Warszawa lata 80/90-te. Skrócone zderzaki, przemalowany model, tablica kierunkowa + lusterka. Jelcz PR110, wcześniej w tym wątku prezentowałem już ten model. Kit żywiczny z allegro, lekko podszlifowany, złożony, pomalowany (czarny zderzak specjalnie pomalowany, miał przypominać autobus eksploatowany na zajezdni Ostrobramska w Warszawie). Oba modele wykonałem w 2011 roku dla kolegi, dzisiaj inaczej bym je zrobił :) model03.jpg pr110czarne3.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki