• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Witam w mojej skromnej autobusowni w której jak narazie znajduje się tylko jeden model,popularny Ikarus 260,narazie jeden ale że tak powiem jestem rozwojowy.

Zdjęcie-0139 (3).jpg
Zdjęcie-0140 (3).jpg
Zdjęcie-0141 (2).jpg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
#4
Mieszane uczucia mam co do tych bardzo starych Ikarusów.Sam model jest w moim wieku, jesli nie starszy i ogolnie stanowi dobrą bazę wyjściową pod zrobienie autobusu jakie spotkać można było na polskich ulicach.Z zewnątrz jest trochę do przerobienia i poparwienia, ale już wnetrze trzeba robić calkowicie od podstaw.
 
OP
OP
wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#5
U mnie nastąpił duży zastój w prezentacjach spowodowany kompletnym brakiem czasu,ale z okazji niedzieli postanowiłem wziąć się w końcu do roboty.Model wydaje się dosyć trudny,no ale zobaczymy jak to pójdzie.Wycinankę czas rozpocząć :).
Zdjęcie-0161.jpg
 
OP
OP
wujcik

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#7
Jakoś skleiłem ten model ale trudności było sporo.Części nijak do siebie nie pasują a najgorsza przeprawa to szyby i lampy.No cóż,jest jak jest,najwyżej przerobi się w przyszłości na przydrożny grill bar "Smaczek".Tymczasem odwożą mnie do Tworek.
Zdjęcie-0167 (2).jpg
Zdjęcie-0166 (2).jpg
Zdjęcie-0174.jpg
Zdjęcie-0171.jpg
 

sgo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Czyli raczej szkoda kasy na tego typu model? Po sklejeniu da się go jakoś rozebrać (jak np. Ikarusa)? Model byłby ciekawy i fajny, gdyby nie te niedoróbki ze strony producenta widoczne gołym okiem.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#11
SDV niestety nie grzeszy jakością wykonania. Ale duży plus, że udało Ci się to w ogóle poskładać do kupy. Wygląda całkiem fajnie.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#16
I jeszcze jakie blachy za wschodniej granicy... i będzie wspomnień czar... kiedy do Wawy przyjeżdzały takie autokary na stadion... na bazar międzynarodowy.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 10
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki