• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy TomekM

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.524 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj taki pachnący świeżością rarytas z ulic Berlina, Busssing BS110, model wykonany dla sklepu MQ-Exclusiv.
Jeżeli go ktoś sobie nie zamówił w przedsprzedaży to teraz go trzeba wykupywać od spekulantów na e-bay po 100 Euro i więcej.
Model powstał na bazie formy Mana SL-200 Rietze, więc jest kilka niezgodności w temacie klap silnikowych czy też kształtów tylniego oświetlenia, ale i tak dobrze udaje oryginał, a ja przez niego złapałem bakcyla na stare BVG:rolleyes:
Może kiedyś powstanie model Magirusa bądź też Ikarusa 190 które też bazowały na konstrukcji VoV I.
A1.jpg
DSC_0222.jpg
DSC_0225.jpg
DSC_0226.jpg
DSC_0228.jpg
DSC_0231.jpg
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.524 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Często się mówi że wszystko ma swój koniec, natomiast trudno zdefiniować gdzie jest początek, zwłaszcza jakby się chciało uporządkować
chronologicznie swoje modele.
Ostatnio nabyłem za śmieszne pieniądze dwa modele autobusów z Hamburga które spełniają te kryteria bowiem są to najstarsze na dzień dzisiejszy wielkoseryjne modele pojazdów używanych w VHH.
Mercedes Benz O 321 doskonale znany wszystkim model miernej jakości, prapradziadek współczesnego citara w malowaniu VHH, na e-bay
jak już się pokaże kosztuje 50 Euro i raczej się szybko sprzedaje.
W tym malowaniu poluję jeszcze na mikrobus O 319, a brekina na koniec roku zapowiedziała Magirusa z nowej formy, więc rodzinka na pewno się powiększy, a tymczasem "pacjent zero" ;)
https://www.hamburger-fuhrparklisten.de/26.busbilder/5600vhh54-63/slides/123-11,VHH,EI.html
A1.png
DSC_0216.jpg
DSC_0218.jpg
DSC_0219.jpg
DSC_0229.jpg
DSC_0230.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki