• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy TomekM

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Modele od Pawła są kapitalne oba zagościły u mnie dzień przed świętami i czekają na swoją kolej prezentacji, co by nie mówić Paweł jak się za coś bierze to jest moc a smaczku dodaje limitowane opakowanie :)
Co do Manów oba mi się bardzo podobają jednak ten z Brekiny ma kilka małych niedoróbek które mogą trochę przeszkadzać w ogólnym dobrym wrażeniu :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Modele od Pawła są kapitalne oba zagościły u mnie dzień przed świętami i czekają na swoją kolej prezentacji, co by nie mówić Paweł jak się za coś bierze to jest moc a smaczku dodaje limitowane opakowanie :)
Co do Manów oba mi się bardzo podobają jednak ten z Brekiny ma kilka małych niedoróbek które mogą trochę przeszkadzać w ogólnym dobrym wrażeniu :)
No niestety, to nie jest pierwszy model brekiny w którym jakość troszkę kuleje, kiedyś się starali bardziej:(
 

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Jest w kartonie, co do kół, fajnie to wygląda po zmianie, ale....., trzymam się jednej zasady: nie dłubię w limitowanych edycjach.
W samym modelu nie trzeba nic dłubać ani w niego ingerować, tylko wystarczy podmienić koła - to prosty zabieg a model może wiele zyskać i podbić swoją wartość. Natomiast doceniam i szanuje, każdy postępuje według swoich zasad(y).
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
VK-modelle, firma która na razie utrzymuje się z wykupionych form od upadłych firm; IMU, BUB, BeKa, Kleinbahn, espewe itp...
Według tego co piszą na Mo87, fabryka w Chinach produkująca dla VK została zamknięta i Herr Veit Kornberger kombinuje jak wyrwać
od nich swoje formy, więc projekt Setra s14 czy też Van Hool 330 może jeszcze kiedyś ujrzy światło dzienne...., oby...
Tymczasem przypomnę Wam model mana 750 w malowaniu z ulic Monachium, model o tyle ciekawy że charakteryzuje się podwójnymi
świetlikami również w środkowych drzwiach, modeli tych wyszło kilka edycji w różnym nakładzie i obecnie są ciężkie do dostania,
jeżeli ktoś nie lubi miasta w którym "wszystko się zaczęło", może sobie kupić model z Wilhelmshaven, to są jedyne dwa miasta w których
te autobusy jeździły w takiej wersji.
Korzystając z okazji przypomnę Wam Mana sl200 w którym rietze również zmodyfikowało formę, a mianowicie zrobili pełna wysokość tylnych okien oraz inny układ lamp, wersja ta jeździła tylko w Monachium, więc mają u mnie duży plus za ten model.
https://www.kraftverkehr-muenchen.de/fahrzeuge/
4002.jpg
4632.jpg
DSC_0205.jpg
DSC_0208.jpg
DSC_0211.jpg
DSC_0213.jpg
DSC_0215.jpg
DSC_0216.jpg
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Bardzo ładne modele autobusów MAN i do tego świetne wykonanie. Jedyne co bym zmienił to kolor felg w modelu z czerwonym grilem.
Być może zdjęcia przekłamują, ale kolor felg w modelu z białym grilem wydaje się być bardziej stonowany.
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj model nawiązujący swoim malowaniem luźno do PKS Łódź, ale jest ze Zwickau.
Zasadniczo kupiłem bo mi się podobał (to może każdy napisać), i niechcący połknąłem bakcyla malowań z NRD, więc pewnie na jakieś malowanie się jeszcze szarpnę;)

"Ikarusy wszystkich krajów, łączcie się!!!"

DSC_0184.jpg
DSC_0185.jpg
DSC_0186.jpg
DSC_0187.jpg
DSC_0188.jpg
DSC_0189.jpg
DSC_0190.jpg
DSC_0191.jpg
 

Pioter234

Aktywny użytkownik
Reakcje
808 0 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Dzisiaj model nawiązujący swoim malowaniem luźno do PKS Łódź, ale jest ze Zwickau.
Zasadniczo kupiłem bo mi się podobał (to może każdy napisać), i niechcący połknąłem bakcyla malowań z NRD, więc pewnie na jakieś malowanie się jeszcze szarpnę;)

"Ikarusy wszystkich krajów, łączcie się!!!"

Zobacz załącznik 796140 Zobacz załącznik 796141 Zobacz załącznik 796142 Zobacz załącznik 796143 Zobacz załącznik 796144 Zobacz załącznik 796145 Zobacz załącznik 796146 Zobacz załącznik 796147
Jaki piękny :) Świetnie, że go masz w swoich zbiorach, wygląda na prawdę bardzo ładnie, no i to Ikarus :) ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki