• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autobusy TomekM

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Oglądam tą Twoją kolekcję autobusów z Hamburga i jestem pod wrażeniem. :eek: I to podwójnym. :eek: Jedno, że tyle różnych autobusów udało Ci się zdobyć do kolekcji, a drugie to, że Herpa wydała tyle modeli z jednego miasta. o_O Gratuluję uzbierania takiej pięknej kolekcji autobusów. (y)
Oj, ja naprawdę nie wszystko kupuję, mam duże zaległości w temacie wcześniejszych wypustów, każdy z tych modeli ma "bliźniaka" z inną
linią, a powstało też kilka sklepów które wypuszczają swoje edycje. Ja chciałbym mieć każdą wersję/generację modelu danej marki
jaka wyszła w malowaniu z Hamburga, a jeszcze trochę mi brakuje. Najbardziej mi szkoda VK-modelle bo mieli w zapowiedziach
trójczłonowego Van Hoola ale sam wiesz jak skończyli....
Nie wiem czy wiesz, ale Hamburg jest jedynym miastem zachodniej Europy które miało w swojej flocie Ikarusa 190 wykonanego w standardzie
VoV 1, i obiecałem sobie że zrobię Wam takiego w przyszłym roku, jeszcze nie wiem jak:ROFL::ROFL::ROFL:
images.jpg

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4