• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autobusy TomekM

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Zrobimy sobie przerwę od modeli z Hamburga, i pooglądamy coś z naszego podwórka ;)
Rietze samo od siebie oraz w wielu przypadkach we współpracy z naszym forum kolegą Pawłem (pj-pauli) wypuściło już dosyć pokaźną ilość
modeli z naszych miast, kiedyś posiadałem wszystkie, teraz powoli bez pośpiechu skupuję od nowa co niektóre wypusty.
Dzisiaj taki model dosyć ważny,bo jest to pierwszy model wykonany właśnie we współpracy z Pawłem i firmą VK-modelle,
a trzeba przyznać że modele z VK kładą na łopatki te z rietze.
Solaris U 12 MZA Warszawa.

DSC_0264.jpg
DSC_0265.jpg
DSC_0266.jpg
DSC_0267.jpg
DSC_0268.jpg

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
z kronikarskiego obowiązku pokażę dziś model który również większość z Was ma, a jednocześnie jest on kontynuacją wcześniejszej prezentacji.
Solaris Urbino 18, piękny "warszawiak" w wykonaniu VK-modelle, ma on co prawda jakieś tam błędy w oznakowaniu ale mi to nie przeszkadza ;)
DSC_0255.jpg
DSC_0256.jpg
DSC_0258.jpg

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4