• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy SCYZORA

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#1
Witam.
Jak to mawiał Pawlak "Nadejszła wiekopomna chwiła"aby zaprezentować autobusy z mojej kolekcji.
Na chwilę obecną nie jest ich wiele, ale mam nadzieję że modeli będzie przybywać.

1.Mercedes Benz O404/ Wiking
DSC02599.JPG


DSC02601.JPG


DSC02603.JPG


DSC02604.JPG


DSC02605.JPG


DSC02606.JPG
 

mzk804

Nowy użytkownik
Reakcje
11 0 0
#15
Nie chcę się wtrącać, ale nie wiem jakie masz podejście do autentyczności robionego modelu.
Na wszelki wypadek nadmienię, że w Kielcach nie było solarisów tzw. III-generacji w biało-zielonych barwach ;)
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#16
Nie chcę się wtrącać, ale nie wiem jakie masz podejście do autentyczności robionego modelu.
Na wszelki wypadek nadmienię, że w Kielcach nie było solarisów tzw. III-generacji w biało-zielonych barwach ;)
Wiesz, zawsze lepiej jest zrobić model aby odpowiadał w 100% realowi, ale czasem można iść na pewne ustępstwa chcąc mieć ten konkretny model.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#20
Model bardzo fajny ale prezentacja pierwsza klasa (y) Zdjęcia wykonane fantastycznie na super ładnej dioramce. To się nazywa PREZENTACJA a nie wrzucanie jakiś niewyraźnych, nieostrych zdjęć. Brawo dla Ciebie za profesjonalne podejście do tematu. (y) Oby tylko takie prezentacje pojawiały się na tym forum i za to trzymam kciuki.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki