• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy SCYZORA

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Świetne fotki, bardzo realistyczne. Sam model również mi się podoba i jakbyś go uzbroił w lustra i tablice plus trochę wash'a to jak 1:1.
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Świetne fotki, bardzo realistyczne. Sam model również mi się podoba i jakbyś go uzbroił w lustra i tablice plus trochę wash'a to jak 1:1.
Tablice i wash są do ogarnięcia. Z lustrami jest ten problem, że model jest przechowywany w pudełku i montowanie i demontowanie luster mija się z celem z uwagi na możliwość uszkodzenia:(
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Tą prezentacją podniosłeś swoją i tak bardzo wysoko ustawioną poprzeczkę, przy tego typu prezentacjach powinieneś skorzystać z rad
Rafała @Coyote , a ja od siebie dodam że powinien być chociaż kierowca w środku.
Masz co chciałeś, jakbyś robił fotki zwykłą komórką na czarnym tle, to by Ci ludzie dali spokój:ROFL:
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Tą prezentacją podniosłeś swoją i tak bardzo wysoko ustawioną poprzeczkę, przy tego typu prezentacjach powinieneś skorzystać z rad
Rafała @Coyote , a ja od siebie dodam że powinien być chociaż kierowca w środku.

Jeden z forumowiczów podjął się wykonania figurki kierowców, ala na obietnicach się skończyło:(

Masz co chciałeś, jakbyś robił fotki zwykłą komórką na czarnym tle, to by Ci ludzie dali spokój:ROFL:
Moja wina. moja wina , moja ..........:D
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki