• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy schyłku PRLu

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#1
Kolejne pojazdy schyłku PRLu, choć w przypadku autobusów część z nich będzie z początku lat 90tych.
Na początek Setra s140es z firmy IMU:
setra s140es 1.JPG
setra s140es 2.JPG
setra s140es 3.JPG
setra s140es 4.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
#2
Pięknie postarzony. Wygląda niemal jak oryginał, a i przystanek typowy dla tamtych lat. Gratuluję wykonania. (y)
 
OP
OP
pastka

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#7
Autosany z kitów zakupionych dawno temu na allegro. Chyba Alexa z Ukrainy. W obydwu obniżyłem dachy żeby poprawić proporcje, usunąłem słupki w przednich i tylnych szybach. Więcej z nimi było roboty niż to warte, ale są w końcu zrobione :) uff ;)
autosan1.jpg
autosan2.jpg
autosan3.jpg
autosan4.jpg
autosan5.jpg
autosan6.jpg
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#10
Bardzo dobrze ci wyszło i stałeś się jednym z nielicznych posiadaczy modeli Autosana:).Kolory dobrze dobrane,jedynie przody trochę gołe z powodu braku napisu fabrycznego,ale kto wie,może ktoś kiedyś wypuści choćby kalki.Sam chętnie zakupiłbym taki kit ale są nieosiągalne.
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.063 36 0
#12
Doceniam ciężką pracę włożoną w modele , niestety widać wyraźnie miejsca cięcia i szpachlowania.;)
E tam lekko zawadził o wiatę i na bazie na szybko poprawili lakier :)

Ciekawie wyszły te autosany :) Kolory idealne i przód daje już ten pożądany klimat. Tył niestety jakby od innego pojazdu ale to nie Twoja wina :)
 
OP
OP
pastka

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#13
Dzięki za wpisy ;) Autosany od początku robiłem z myślą że jeśli trafią na moją planowaną makietę, to w jakieś mało widoczne miejsce ;) A szpachlówkę muszę zmienić, bo ta z wamodu wyraźnie mi nie służy ;)
Dziś Mercedesy z Wikinga, O302 i O303:
o3021.jpg
o3022.jpg
o3023.jpg
o3024.jpg
o3031.jpg
o3032.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki