• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy saaro

saaro

Aktywny użytkownik
Reakcje
387 5 0
#1
Witam!
Chciałbym zaprezentować parę modeli z mojej kolekcji, na początek Mercredes 309 [ORBIS].
Model powstał z policyjnego busa firmy Preiser. Tylne okno zostało powiększone, slady po dzwiach zaszpachtlowane i wyszlifowane. Wnętrze wzbogaciło się o nowe fotele z nagłówkami oraz dorobiony został hak. Niestety brakuje mi prawego lusterka, może uda mi się gdziejś takie jeszcze zdobyć.




 
OP
OP
saaro

saaro

Aktywny użytkownik
Reakcje
387 5 0
#6
Dziękuje wszystkim za odwiedziny i komentarze!
Kolejnym modelem który chciałbym zaprezentować, jest Ikarus 260.02 w barwach
[WPK Katowice].
Model powstał na bazie standardowego autobusu firmy s.e.s Modelltec. Wnętrze wzbogaciło się o poręcze, kabinę kierowcy i roletę przeciwsłoneczną. Przednia szyba natomiast otrzymała uchwyt z blaszki fototrawionej i lusterka. Zderzaki zotały skrócone i dolne szyby w przednich drzwiach wycięte. A schody otrzymały dobrze widoczną listwę srebną.
Model nie jest perfekcyjny, ale jak na moją pierwszą przebudowę Ikarusa, jestem z niego zadowolony. Następne Ikarusy będą jeszcze bardziej dopracowane.
Pozdrawiam!


 
Ostatnio edytowane:

koland

Aktywny użytkownik
Reakcje
465 1 0
#12
Dziękuje wszystkim za odwiedziny i komentarze!
Kolejnym modelem który chciałbym zaprezentować, jest Ikarus 260.02 w barwach
[WPK Katowice].
Model powstał na bazie standardowego autobusu firmy s.e.s Modelltec. Wnętrze wzbogaciło się o poręcze, kabinę kierowcy i roletę przeciwsłoneczną. Przednia szyba natomiast otrzymała uchwyt z blaszki fototrawionej i lusterka. Zderzaki zotały skrócone i dolne szyby w przednich drzwiach wycięte. A schody otrzymały dobrze widoczną listwę srebną.
Model nie jest perfekcyjny, ale jak na moją pierwszą przebudowę Ikarusa, jestem z niego zadowolony. Następne Ikarusy będą jeszcze bardziej dopracowane.
Pozdrawiam!


Numery rejestracyjne autobusu z tym numerem taborowym KTG 820K, autobus jeździł w oddziale w Gliwicach
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki