• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Piotrka_

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
Temat autobusów faktycznie niezbyt popularny jednak Ty go z pewnością rozbujasz bo pamiętam że trochę tego masz ze starego forum. Mnie najbardziej do gustu przypadła Setra b 431 podoba mi się jej nowoczesny wygląd. Te chromowane wstawki fajnie dopełniają cały model.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#7
Z trzech pokazanych Setr najbardziej mi sie podoba ta najnowsza , czyli ostatnia. Pierwsza przykuwa uwagę swoim malowaniem.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#8
Nie zbieram autobusów ale to już zapewne kwestia czasu :D bo jak widzę takie cudeńka jak ten zielony autobus to po prostu odrazu bym chcial go mieć w swoich zbiorach. Bardzo mi się ten autobus podoba i świetnie wygląda w tych kolorach.
 

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#13
Niektórym będzie trzeba szkolenie zorganizować: "jak rozpoznawać autobusy z daleka", bardzo ciekawe modele posiadasz, żadnego z nich nie miałem w swojej kolekcji, no ale autobusów marki Setra natłukli bardzo dużo... :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 10
Autobusy 23
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki