• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Piotera

OP
OP
P

Pioter234

Aktywny użytkownik
Reakcje
808 0 0
#5
Oj tam oj tam żadna siara. Przyznaję, że nie wiedziałem, że serwetka będzie przeszkadzać, w sumie nie wiem dlaczego jej nie zdjąłem Sorki za serwetek ę
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.761 301 15
#8
serwetka, poprzez swe odbicia w szybach podkreśla geometrię i perfekcyjne krzywizny tychże... ale białe tło jest lepsze, a najlepszy kawałek drogi. Jak nie umiesz zrobić, to kup, albo zamów. Będzie piękniej i podkreślisz walory swoich, jak by nie było, fajnych modeli.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#15
Flixbusy całkiem fajne, ale biorąc pod uwagę ich cenę Neoplan Skyliner poza wyblakłym pomarańczowym kolorem może się podobać. Patrzac na Man-a z przodu na światła to jakieś nieporozumienie, firma Ritze się nie postarała. Osobiście rozebrałbym go i podmalowałbym pod światełkami srebrem.
Mały zabieg, a model od razu wyglądałby dużo lepiej.
Jeżeli chodzi o wyrób Vanhool-a, wyrób podobny do Otto model w porządku tyle, że metalowy nigdy ich nie miałem, więc opinie pozostawiam właścicielowi i tym co go posiadają.
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki