• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Piotera

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#69
Jeszcze do niedawna starałem się unikać modeli z reklamami, a teraz z przerażeniem stwierdzam że mam duże zaległości które trzeba będzie
pouzupełniać, i Edeka też na pewno trafi do kolekcji bo jest świetna(y), jak to w życiu , nie zawsze człowiek się zakocha od razu;)
 
OP
OP
P

Pioter234

Aktywny użytkownik
Reakcje
808 0 0
#70
Jeszcze do niedawna starałem się unikać modeli z reklamami, a teraz z przerażeniem stwierdzam że mam duże zaległości które trzeba będzie
pouzupełniać, i Edeka też na pewno trafi do kolekcji bo jest świetna(y), jak to w życiu , nie zawsze człowiek się zakocha od razu;)
@Tomek M. Ja też robiłem podchody do tego modelu, a z dobre pół roku, po czym stwierdziłem że muszę go jednak kupić. Nie żałuję, bo jest taki inny i na swój sposób wyjątkowy ;)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
#71
@Tomek M. Ja też robiłem podchody do tego modelu, a z dobre pół roku, po czym stwierdziłem że muszę go jednak kupić. Nie żałuję, bo jest taki inny i na swój sposób wyjątkowy ;)
Pół biedy jak taki model jest jeszcze do dostania w sklepach czy na aukcjach, gorzej z tymi które trzeba po jakimś czasie odbijać z e-baya
z kilkukrotnym przebiciem:(
 
OP
OP
P

Pioter234

Aktywny użytkownik
Reakcje
808 0 0
#73
Witajcie w drugi dzień świąt.
Dziś przedstawię Wam model o którym zapomniałem przy początkowych prezentacjach, a mianowicie jest to Van Hool TD 927 Astromega produkcji Holland Oto o numerze P001. Model był do wygrania w konkursach, które organizował Polski Bus. Mnie udało się go zdobyć dużo później, ale nie żałuję. Jakoś fajnie wspominam tego przewoźnika, stąd ten model musiał się znaleźć u mnie w garażu.
Kolega @avecez pytał o niego to proszę bliższą prezentację ;)
IMG_20201226_171743.jpg
IMG_20201226_173003.jpg
IMG_20201226_171955.jpg
IMG_20201226_171916.jpg
IMG_20201226_171819.jpg
 

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
#74
Witajcie w drugi dzień świąt.
Dziś przedstawię Wam model o którym zapomniałem przy początkowych prezentacjach, a mianowicie jest to Van Hool TD 927 Astromega produkcji Holland Oto o numerze P001. Model był do wygrania w konkursach, które organizował Polski Bus. Mnie udało się go zdobyć dużo później, ale nie żałuję. Jakoś fajnie wspominam tego przewoźnika, stąd ten model musiał się znaleźć u mnie w garażu.
Kolega @avecez pytał o niego to proszę bliższą prezentację ;)
Dziękuję za pamięć.
Śledzę na ebayu , ale jak do tej pory nikt nie chciał się pozbyć tego modelu niestety.
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
#77
Fakt, że trochę daleko tej miniaturze Van Hoola do prawdziwego modelu, ale z drugiej strony z pewnością ma ona wartość historyczno-sentymentalną.
A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ma cieszyć jej właściciela i być ozdobą jego kolekcji(y).
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.295 23 0
#78
Dyplomatycznie nie skomentuję tego pokazanego przez Ciebie, ale jeśli poszukujecie prawdziwego Polskiego Busa to zobaczcie co zrobił kolega z forum, piszcie do @Pietras83 i zobaczcie efekt pracy:
http://forum.modelarstwo.info/threads/autobusy-pietras-prezentacja.36064/page-19#post-767411
Ja też "dyplomatycznie nie skomentuję" takiego "prawdziwego Polskiego Busa"! :eek::rolleyes:o_O
Pokaż mi choć jedno zdjęcie Setry w barwach "Polski Bus"!
Holland Oto jaki jest, taki jest, ale JEST i przedstawia typ autobusu zgodny z oryginałem eksploatowanym w barwach "Polski Bus".
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
#79
Ja też "dyplomatycznie nie skomentuję" takiego "prawdziwego Polskiego Busa"! :eek::rolleyes:o_O
Pokaż mi choć jedno zdjęcie Setry w barwach "Polski Bus"!
Holland Oto jaki jest, taki jest, ale JEST i przedstawia typ autobusu zgodny z oryginałem eksploatowanym w barwach "Polski Bus".
OK, przepraszam jeśli kogoś uraziłem swoim wpisem.
 
OP
OP
P

Pioter234

Aktywny użytkownik
Reakcje
808 0 0
#80
@Rafał M dla mnie każdy model w kolekcji ma jakąś wartość, dlatego decyduje się na jego zakup. To, że trochę odbiega od oryginału uważam, że nie przeszkadza bo chyba każdy model w mniejszym czy większym stopniu odbiega od rzeczywistości ;) Dziękuję za opinie, bo każda jest cenna. Kolega @Pietras83 robi bardzo fajne modele :) co jest chyba niezaprzeczalne patrząc na jego wątki ;)
Dla wszystkich sympatyków PB to jednak obowiązkowa pozycja oryginał, a i przeróbka taka jaką wykonał @Pietras83 myślę, że również :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki