• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Pietras prezentacja

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Ale wysyp :eek: Widać że sezon wycieczkowy w pełni bo przemiał autokarów na parkingu bardzo wysoki :D Trzeba przyznać że fenomenalnie się te miniatury prezentują . Każda ma w sobie dużo uroku .
Dziękuję za komentarz, rzeczywiście w ostatnim czasie troszkę autobusów przybyło, ale tak jak piszesz sezon wakacyjny w pełni to i zapotrzebowanie jest na większą flote :)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Sypiesz tymi miniaturami jak z rękawa, jest na co popatrzeć. To prawda w sezonie takie autokary nie mają lekkiego życia, w wielu silniki nawet nie zdążą ostygnąć.
dziękuję za oceny,
lecę z modelami, bo jak można zauważyć temat "autobusowych poloników" był słabo rozwinięty, a chciałem zrobić, pokazać coś innego niż wszyscy. Dlatego mój wybór padł głównie na autobusy z Polski :) znanych i rozpoznawanych polskich przewoźników, często widzianych na naszych drogach jak i w całej Europie.[/QUOTE]
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.924 386 20
Pięknie zrobiłeś te miniaturki. Świetnie się prezentują na parkingu. Masz niesamowicie unikatową kolekcję autobusów w barwach polskich przewoźników. Jestem pod wrażeniem.
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Dziękuję za komentarze - to miłe, chciałbym żeby temat dalej był rozwijany... coś innego, czegoś co wcześniej nie było na Naszym forum tj "autobusowe poloniki"
Jeżeli wszystko się uda, to w nie długim czasie będą naprawde ciekawe modele Polskich przewoźników...Na tą chwilę dziękuję, tylko tyle mogę powiedziedzieć, zaglądajcie :), wakacje :) pozdr...
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki