• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Pietras prezentacja

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#81
O cholera, dawno tutaj nie byłem a widzę że masę ciekawostek się pojawiło. Bardzo podoba mi się MB z Orbisu i Neoplany z Rumatu, natomiast Sindbady mają moim zdaniem odrobinę za bardzo przesadzony wash.

Dziękuję za komentarz, fajnie że większość się podoba...
Wash w "Sinbad" nie ma tragedii może wyszedł tak mocno na foto... :)
Jeżeli chodzi o firmę "RUMAT" masz rację autobusy są zbliżone do oryginałów jednak troszkę się różnią. Ciężko odnaleść zdjęcia autobusów tej firmy oprócz tych co wymieniłeś, czyli dwupokładowy Neoplan Skyliner. Pamiętam że takie były bo sam nimi podróżowałem jak byłem dzieckiem. Projekt powstał ze względu na sentyment i to co zostało w głowie z dalekich podróży małemu chłopcu... czyli wielki, żółty autobus z napisem "RUMAT" :)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
#82
Wow fajny jest ten Jelcz, jeszcze pamiętam jak jeździły po naszych drogach (y) Chociaż ostatnio spotkałem jeszcze takiego w Tarnowie...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#83
Jelcz bardzo ciekawy. To już właściwie kultowy autobus z lat 80 ubiegłego wieku. Świetnie wygląda w tych warszawskich barwach. (y)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#85
Dziękuję wszystkim za komentarze i oceny, przez co jest motywacja do dalszej zabawy...
Ps przydałby się duży parking lub plac żeby zrobić zbiorową fotkę bo wkrótce dojadą kolejne autobusy widywane na drogach w Polsce i zagranicą...
Pozdrawiam Pietras
 
Ostatnio edytowane:

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.809 40 1
#87
Wszystkie zaprezentowane ostatnio przez Ciebie modele są ciekawe i dopracowane. (y) Zdecydowanym moim faworytem jest kultowy jelonek z pod ręki Michała zapewne;) Widać, że kolekcja się rozrasta, a i ten wątek tętni życiem i pozwala nam również się cieszyć stanem Twego posiadania.
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#91
Wspaniała kolekcja. Najciekawsze są stare jelcze ale też te wszystkie nowsze autobusy polskich przewoźników robią ogromne wrażenie. Szacun za przeróbki!
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#98
Fajnie ogląda się modele autokarów w takich znanych malowania. Świetnie Ci to wychodzi. Przydałyby się im jeszcze tablice kierunkowe.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
Sindbady są świetne. Sporo ich widać na naszych drogach i na drogach Europy. Pięknie wyglądają razem na wspólnych zdjęciach.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki