• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Autobusy Pietras prezentacja

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Aktywny użytkownik
Witajcie po dłuższej przerwie...
Ostatnio sporo pracy poświęconej służbom specjalnym, dlatego dzisiaj będzie coś z innej półki, świeżo ukończony autobus Setra.
Jest to stosunkowo nowy model S 531 DT w nowym malowaniu "Sindbad" parter of Eurolines. Jak na razie firma posiada tylko 1 taki autobus w kolorze szarym, ja postawiłem, że zostawię Setre białą, nałożyłem wash, kalki i obrysówki 3D. ( za projekt kalek odpowiada koleś @Fapo :) )
Jak wyszedł ?, oceńcie sami...

001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
007.jpg
008.jpg
009.jpg
010.jpg
011.jpg
012.jpg
013.jpg
014.jpg
015.jpg

Pozdrawiam

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Aktywny użytkownik
Witajcie, na początku dziękuję Wszystkim za komentarze i oceny.
Osoby, które zaglądają do mojego wątku wiedzą, że dla mnie jeden model to za mało i zawsze oko bardziej cieszy jak modeli flotowych jest więcej.
Dzięki koledze @Lyntog i koledze @Fapo udało mi się zrobić dodatkowo 4 modele w nowym malowaniu Sindbad "Partner of Eurolines"
oprócz już widocznych zmian, autobusy dostaną jeszcze obrysówki.
Dzisiaj Setra S415 GT-HD nr 142

001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9