• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Pietras prezentacja

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
#22
Rewelacyjne te twoje modele. Świetnie się prezentują na tej makiecie- zajezdni autobusowej.
[DOUBLEPOST=1499370005][/DOUBLEPOST]Planujesz powiększyć kolekcję sindbadów?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#24
Bardzo fajne masz te autobusy, ale przy tej ilości wrzuconych zdjęć na raz to trudno cokolwiek skomentować. :(
 

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#25
Ło kawał pięknej kolekcji! Radomiaki ślicznie pomalowane - pięknie się prezentują w tych barwach - szkoda, że nie wyszły modele w tym malowaniu w jakiejś większej serii ;)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#26
Ło kawał pięknej kolekcji! Radomiaki ślicznie pomalowane - pięknie się prezentują w tych barwach - szkoda, że nie wyszły modele w tym malowaniu w jakiejś większej serii ;)
masz rację, malowanie jest dość ciekawe, a produkcji seryjnej brak, myślę że jeszcze lepiej wyglądaja najnowsze solary w tym malowaniu i jest już ich sporo na Radomskich ulicach...jeżeli kiedyś będzie potrzeba mogę pomóc z projektami kalek bo gdzieś takie miałem, oczywiście tylko do celów prywatnych... :)
[DOUBLEPOST=1499401461][/DOUBLEPOST]
Bardzo fajne masz te autobusy, ale przy tej ilości wrzuconych zdjęć na raz to trudno cokolwiek skomentować. :(
Dziękuję,,,
Jeżeli chodzi o ilość fotek przy kilku autobusach, żeby stworzyć klimat musiałem popstrykać więcej zdjęć, ale obiecuję poprawę :)
Głowa do góry bo widzę jakiegoś smutnego gościa na końcu...
 

arko5

Aktywny użytkownik
Reakcje
518 0 0
#32
Dla mnie Radom wymiata. Bardzo przypadła mi do gustu ta kolekcja. Autobusy w barwach które się widzi na ulicach są rewelacyjne(y)
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#38
Kolejne świetnie wykonane modele w malowaniu rodzimych przewoźników(y). Więcej tu nie będę zaglądał,bo tylko ciśnienie mi podnosisz tymi prezentacjami:mad::ROFL::ROFL:.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#39
No to przyznam, że rozwaliłeś mnie tymi autobusami. Kolekcja jest pierwsza klasa. Szczerze gratuluję i prawdę mówiąc to zazdroszczę takich modeli. Super!!!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki