• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Oskarpaj

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.519 68 0
#63
No roośnie Ci ta zajezdnia, coś mało przegubów, musisz w jakimś mniejszym mieście operować ;)
Czy mi się zdaje, czy dostrzegłem na jednym ze zdjęć Ikarusa z kapenowską atrapą ?
 
OP
OP
Oskarpaj

Oskarpaj

Użytkownik
Reakcje
120 0 0
#64
No roośnie Ci ta zajezdnia, coś mało przegubów, musisz w jakimś mniejszym mieście operować ;)
Czy mi się zdaje, czy dostrzegłem na jednym ze zdjęć Ikarusa z kapenowską atrapą ?
Mam tylko dwa autobusy przegubowe ale chciałbym więcej. :) Tak mam jednego z taką atrapą:) służy jako pogotowie techniczne :)
 
OP
OP
Oskarpaj
Reakcje
120 0 0
#65
Wczoraj udało mi się skończyć i okleić trzy kolejne Ikarusy :) Na pierwszy ogień leci zdjęcie zbiorowe moich wszystkich Ikarusów, które jeżdżą w ruchu liniowym :)
Ikarusy.JPG

Do zdjęć szczegółowych wystawiłem Ikarusa o numerze bocznym #02, który różni się od swoich braci między innymi czarnymi wstawkami w okolicach drzwi i okien oraz srebrnymi szczegółami na drzwiach. Zawsze musi być jakiś odmieniec na zajezdni... A efekty oceńcie sami :)
Ikarus-przód.jpg

Ikarus-przód-2.jpg

Ikarus-tył.jpg
 
OP
OP
Oskarpaj
Reakcje
120 0 0
#72
Po paru miesiącach nieobecności postanowiłem zaprezentować Wam kolejny model, który został przemalowany w moje zakładowe barwy. Jest to MAN NL263. Zakupiłem dwie sztuki tych pojazdów od kolegi z Gdańska. Za parę dni do lakierni trafi drugi tego typu model. Szczerze mówiąc długo zastanawiałem się jak pomalować pas nad oknami. Ostatecznie zdecydowałem się na kolor czarny czyli taki, który dominuje w nowych modelach autobusów. Efekty oceńcie sami ! :)
MAN-przód.jpg
MANtył5.JPG
MANtył.JPG
 
OP
OP
Oskarpaj
Reakcje
120 0 0
#77
Dzisiaj zaprezentuję Wam kolejny mój model, który został przemalowany. A więc czas na świąteczną premierę MANa SU240. W swojej flocie dysponuję czterema sztukami takiego modelu. Póki co tylko jedna sztuka posiada barwy zakładowe. Idąc w ślady nowszego modelu MANa postanowiłem okolice szyb pomalować na czarno.
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG

Przy okazji mogę pochwalić się nową dużo większą zajezdnią. Jest ona prawie skończona gdyż do pełni szczęścia brakuje mi złożonego biurowca :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki