• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Witam. Dzisiaj przedstawiam nowość, jakiś czas temu ukazał się autobus a wraz za nim model od Rietze - Solaris Hydrogen:), a przy okazji mój pantograf na pętli przeszedł małą modernizację a zarazem został wzbogacony o logo "ZTM";).

hydrogen 1.jpg
hydrogen.jpg
hydrogen 3.jpg
hydrogen 2.jpg
hydrogen 4.jpg
ladowarka.jpg
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Witam. Wczoraj mi się trochę nudziło a z racji tego, że miałem podwójny komplet kalek postanowiłem doposażyć drugiego elektryka w nieco odmienny układ napisów no i dodatkowo dodałem logo transportu metropolitarnego na śląsku:p;).

1565028763504.png

1565028780976.png

1565028795951.png
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Witajcie. Dzisiaj przedstawiam kolejny model z hamburga, Citaro G C2 przewoznik VHH. Model już praktycznie niedostępny, mi się udało go zdobyć dzięki Tomkowi M.;). Jeszcze raz dziękuje za oddelegowanie go do mojej zajezdni:p.

VHH.jpg
VHH 1.jpg
VHH 3.jpg
VHH 2.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki