• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Mam mieszane odczucia do tych elektrycznych Citaro, ale Rietze jednak stanęło na wysokości zadania. Jednak bardziej podobają mi się te dwa klasyczne "kopciuchy". :ROFL: Autobusy autobusami, ale na dioramie super to wygląda. Postawiłbym tam jeszcze jakieś figurki pasażerów.
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Cześć wszystkim. Dzisiaj przedstawiam model solarisa urbino electric 12 po faceliftingu, do tego małe porównanie;). Co myślicie na temat nowego kształtu jeśli chodzi o przód modelu, który waszym zdaniem lepiej wygląda ten przed czy po lifcie??

slift 1.jpg
slift 3.jpg
slift.jpg
slift 2.jpg
slift 4.jpg
slift 5.jpg
slift 6.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Zasadniczo ciężko wybrać, ale po kilkukrotnym przestudiowaniu różnic małą przewagę według mnie zyskuje model po lifcie.
O wyniku zdecydowało łagodne wypoziomowanie przedniej szyby przy samym końcu skosu od strony drzwi.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Gratulacje(y)(y)(y), widzę że umiesz osiągnąć to co chcesz;),czasem trzeba kilka godzin w tygodniu zmarnować, ale potem
radocha podwójna.
Piękny jest(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki