• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Przedstawiam Solarisa Urbino 18 trzeciej generacji firmy Rietze. Model już dość dawno temu się ukazał ale ja go nabyłem dopiero kilka dni temu i myślę, że warto go mieć w swojej kolekcji tym bardziej za niewielką cenę;).

su1.jpg
su2.jpg
su3.jpg
su4.jpg
su6.jpg
su5.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Trzeba by obejść biały kolor, gdańskie są bardziej kremowe;).
Kolor to nie problem, tym bardziej, że trzeba by pomalować jeszcze czerwony pasek nad oknami, dać gdańskie oznaczenia itd. Ważne, że masz 4 drzwi, a takie właśnie jeździły w Gdańsku. To co wydało Rietze jako gdański jest skopane, bo ma 3 drzwi.
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Kolor to nie problem, tym bardziej, że trzeba by pomalować jeszcze czerwony pasek nad oknami, dać gdańskie oznaczenia itd. Ważne, że masz 4 drzwi, a takie właśnie jeździły w Gdańsku. To co wydało Rietze jako gdański jest skopane, bo ma 3 drzwi.
4-dzrzwiowe nadal jeżdżą, dobrze że chociaż solówka su12 jest fajna od rietze, udało mi się ostatnio zdobyć i jestem bardzo zadowolony bo jest genialnie wykonana. Zdjęcia niebawem wrzuce;).
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Dzisiaj z rana dotarły do mnie dwa kolejne modele firmy Rietze a mianowice:
Solaris Hamburg Hochbahn 7745 "6 Borgweg";
Solaris Hamburg Hochbahn 7741 "7 U S Barmbek":cool:
Modele bardzo dobrze wykonane:).

Zobacz załącznik 618036 Zobacz załącznik 618037 Zobacz załącznik 618038 Zobacz załącznik 618039 Zobacz załącznik 618040 Zobacz załącznik 618041 Zobacz załącznik 618042
Solarisy z Hamburga super, sam posiadam w kolekcji, mam nadzieję że kiedyś wypuszczą starszą generację w malowaniu HHA.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Mogłoby tak być. Samo malowanie Hamburga jest ładne i dużo szczegółów posiadają. A dużo masz modeli tego przewoznika?
Na dzień dzisiejszy 38, wszystkie będą pokazane na forum, zasadniczo nie zawsze kupuję po dwa numery, solarisa 18 mam jednego.
Z nowościami staram się być na bieżąco, gorzej z polowaniem na starsze edycje.
Nie wiem czy wiesz, ale jeden z ostatnich wypustów Rietze 75207 to też operator świadczący usługi dla HHA
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Na dzień dzisiejszy 38, wszystkie będą pokazane na forum, zasadniczo nie zawsze kupuję po dwa numery, solarisa 18 mam jednego.
Z nowościami staram się być na bieżąco, gorzej z polowaniem na starsze edycje.
Nie wiem czy wiesz, ale jeden z ostatnich wypustów Rietze 75207 to też operator świadczący usługi dla HHA
Na dzień dzisiejszy 38, wszystkie będą pokazane na forum, zasadniczo nie zawsze kupuję po dwa numery, solarisa 18 mam jednego.
Z nowościami staram się być na bieżąco, gorzej z polowaniem na starsze edycje.
Nie wiem czy wiesz, ale jeden z ostatnich wypustów Rietze 75207 to też operator świadczący usługi dla HHA
Chętnie zobaczę cały Twój zbiór. Ja ma kilka modeli z hamburga, nie długo dotrą kolejne ale co racja to racja, ciężko z modelami ze starszej edycji.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Cześć wszystkim. Dzisiaj przedstawiam kolejny model z hamburga a jest nim solaris electric 12 firmy Rietze. Już jakiś czas temu pokazywałem taki model lecz tamten był z reklamą a ten jest bez. Cieszę się, że go zdobyłem bo ciężko już teraz o taki model, jedynie jeszcze na ebay można czasem trafić:).


sol5.jpg
sol.jpg
sol1.jpg
sol2.jpg
sol4.jpg
sol3.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki