• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

daromaro

Znany użytkownik
Reakcje
1.245 103 84
Zainteresowal mnie ten temat bo ogolnie autobusy to ciekawy temat dla mnie. Jestem niestety lekko rozczarowany. Szkoda, ze nie podajesz producenta przy prezentowanych modelach. No i przy niektorych zdjeciach brak jest w ogole opisu.
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Zainteresowal mnie ten temat bo ogolnie autobusy to ciekawy temat dla mnie. Jestem niestety lekko rozczarowany. Szkoda, ze nie podajesz producenta przy prezentowanych modelach. No i przy niektorych zdjeciach brak jest w ogole opisu.
Jeśli chodzi o producentów to są to modele od Rietze i Vk Modelle. Większość to Rietze natomiast Ci drudzy ukryci są w cieniu i nie wiadomo czy cokolwiek jeszcze od nich wyjdzie. Zainteresowani, którzy siedzą w temacie bez problemu rozpoznają producenta i nikomu nie trzeba tego tłumaczyć i opisywać, wystarczy po przeglądać fora i w google wpisać modele autobusów i skala, a skala to 1/87. Wiele na ten temat jest zdjęć i informacji. Co do zdjęć to przy każdym jest opis adekwatny do modelu skąd pochodzi.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki