• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#83
Jak dla mnie ten Solaris to najładniejszy Polski autobus, jaki do tej pory się ukazał. Poznańskie barwy świetnie wyglądają na nowym Urbino. Dobrze że większość przewoźników nie decyduje się na kołpaki, bo np. w Bielsku-Białej te Solarisy mają dekle takie jak w poprzedniej generacji i wygląda to bardzo średnio.
 

Dabas

Aktywny użytkownik
Reakcje
15 0 0
#84
Model pozostawia pewne pole do własnoręcznych poprawek. Baza Rietze jest jaka jest, ale prawdziwy autobus MPK Poznań, ma dzieloną przednią szybę, uchylne okna, srebrną (chromowaną?) rurę wydechową, oraz "pryszcza" kamery na tylnej klapie.
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
#94
No i mamy kolejnego polonika. Wśród tych trzech zdecydowanie góruje. Trochę dziwnie wygląda czerwone wnętrze w tym niemieckim. Chyba że to jakieś specjalne przeznaczenie. :ROFL:
To jest oryginalne wnętrze dane od rietze:p. Na początku też miałem mieszane uczucia co do wnętrza, teraz uważam że dodaje one uroku całemu modelowi:cool::ROFL:
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#99
Autobusy to nie moja bajka, ale te bardzo mi się podobają. Bardzo fajna kolorystyka i mnóstwo detali czynią te modele bardzo atrakcyjnymi jak dla mnie. Do tego są to autobusy z PL (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki