• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#44
Solarisy to świetne miniaturki. Jakby człowiek chciał zebrać je we wszystkich wydanych malowaniach to można nieźle popłynąć finansowo;), no ale za to jaka kolekcja by powstała. ;) :)
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
#45
Solarisy to świetne miniaturki. Jakby człowiek chciał zebrać je we wszystkich wydanych malowaniach to można nieźle popłynąć finansowo;), no ale za to jaka kolekcja by powstała. ;) :)
Co racja to racja, nie są to tanie modeliki ale cóż zrobić:). Przed nami jeszcze wiele ciekawych modeli napewno się ukaże a w najbliższym czasie poloniki-solarki olsztyńskie no i dwa elektryki z targów, które maja niebawem ukazać się w sklepie solarisa więc trzeba szykować budżet;):ROFL:.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#48
Przynajmniej mamy jedną polską firmę motoryzacyjną, której produkty jeżdżą prawie po całym świecie. :)
Zgadza się.. i produkt który dostaje nagrody i jest ceniony na rynkach zagranicznych. Kto by pomyślał, że produkt z Polski będzie numerem 3 na rynku autobusów w Niemczech zaraz po MB/Setra i Neoman.
 

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
#49
Zgadza się.. i produkt który dostaje nagrody i jest ceniony na rynkach zagranicznych. Kto by pomyślał, że produkt z Polski będzie numerem 3 na rynku autobusów w Niemczech zaraz po MB/Setra i Neoman.
Ja nie jest zdziwiony , Autobus montowany w Polsce z niemieckich podzespołów ma tylko Polskie szyby boczne i fotele i emalię podłogi reszta to produkty Niemieckiego przemysłu. Poczytajcie historie firmy, autobusy dobre bo jezdzę nimi jako kierowca codziennie ale Polskie to według mnie za duże słowo. A i serie Urbino 1-3 projektował Niemiecka Firma :) przy 4 mieli także swój udział :)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#50
Ja nie jest zdziwiony , Autobus montowany w Polsce z niemieckich podzespołów ma tylko Polskie szyby boczne i fotele i emalię podłogi reszta to produkty Niemieckiego przemysłu. Poczytajcie historie firmy, autobusy dobre bo jezdzę nimi jako kierowca codziennie ale Polskie to według mnie za duże słowo. A i serie Urbino 1-3 projektował Niemiecka Firma :) przy 4 mieli także swój udział :)
Znam historie Solaris. I znam historie Państwa Solange.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#56
Ja nie jest zdziwiony , Autobus montowany w Polsce z niemieckich podzespołów ma tylko Polskie szyby boczne i fotele i emalię podłogi reszta to produkty Niemieckiego przemysłu. Poczytajcie historie firmy, autobusy dobre bo jezdzę nimi jako kierowca codziennie ale Polskie to według mnie za duże słowo. A i serie Urbino 1-3 projektował Niemiecka Firma :) przy 4 mieli także swój udział :)
Tak dziś właśnie jest, że wiele elementów montowanych w pojazdach jest produkowanych w różnych częściach świata, ale skoro miejscem montażu i produkcji jest zakład w Polsce, to należy uznać, że ten autobus jest po prostu polski.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki