• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Dzisiaj przedstawiam model autobusu turystycznego od Flixbusa Man Lion's Coach L. Autobusy turystyczne to nie moja bajka ale ten mi się podoba i zdobyłem go okazyjnie. Model firmy Rietze, jak na nich to dość dobrze wykonany:).
1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
4.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Flixbusa sam posiadam i odpowiednio obsmarowałem go już w swoim temacie. ;):ROFL: Dla samych barw i nowego Mana warty posiadania, ale Rietze mogło się bardziej postarać przy jego wykonaniu. Za to Solarisy wyglądają naprawdę dobrze i wprost błyszczą detalami.
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Witam wszystkich w Nowym roku, dużo modeli życzę i nie tylko:p.
A tymczasem w Nowy Rok wkraczamy z dwoma nowymi nabytkami a dokładnie modele od Rietze, Mercedes Benz O 405 ZKM Gdańsk i
eCitaro Electric Vorfuhrdesing:).

zkm2.jpg
zkm1.jpg
zkm.jpg
zkm3.jpg
zkm4.jpg
ecitaro.jpg
ecitaro2.jpg
ecitaro1.jpg
ecitaro3.jpg
ecitaro4.jpg
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Nie jestem fanem elektrycznych pojazdów ale jak dla mnie niestety świat motoryzacji tylko w tym kierunku zmierza i trzeba będzie się przyzwyczaić.Ten autobus świetny,super wykonanie.Podoba mi się.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki