• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Solaris Urbino 18 III świetny, ale... No właśnie. W takim malowaniu to chyba jednak ten konkretny pojazd nie występował. Nowy wzór malowania chyba nie był spotykany na starych autobusach. Dziś ten pojazd jeździ w PKS Szczecin.
Pierwsze zdjęcia przedstawia oryginał, jeśli chodzi o ten konkretny wóz. Model jest odwzorowany na tym właśnie Urbino 18 III, taki sam numer taborowy jak i tablice rejestracyjne. BVG część solarisów przemalowało w nowe barwy - w całości na żółto, które do dzisiaj chyba jeszcze kursują po Berlinie. Te o których mówisz, owszem trafiły do szczecina ale to inne wozy i własnie te w starych barwach.
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Witajcie. Dzisiaj przedstawiam model firmy VK Modelle a jest to MAN NM 223.2 ( Graf & Stift ) Midi Dr. Richard, Wien:). Po raz kolejny można powiedzieć, że owa firma stanęła na wysokości zadania, jakość wykonania - pełen profesjonalizm i szczegółowość oznaczeń na modelu;). Szkoda, że już nie działają w tym temacie ale chyba większość z nas ma takie samo odczucie.
Manik bardzo ładnie się prezentuję, taki mały z niego kurdupelek:ROFL::ROFL:.

Man 223.2 1.jpg
Man 223.2 2.jpg
Man 223.2 3.jpg
Man 223.2 4.jpg
Man 223.2 5.jpg
Man 223.2 6.jpg
Man 223.2.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.528 68 0
Świetny ten model jest(y), bliźniacze wykonania większych wersji tej generacji zrobione przez rietze i wikinga bardzo dużo odstają od niego.
Teraz zapoluj na wersję z dwuskrzydłowymi drzwiami w jakimś ciekawym malowaniu.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
VK Modelle to była firma robiąca naprawdę świetne miniaturki. Szkoda, że już nie produkują...
Autobus wygląda bardzo realistycznie, jakby miał pomalowane wnętrze i zrobione poręcze, to na zdjęciach trudno było by go odróżnić od oryginału.
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Witajcie. Dzisiaj zaprezentuję trochę inny pojazd niż zwykle w tym wątku, a jest to holownik Scania CS 20 ND Empl Bison "Jäger":).
Pojazd ten służy do holowania zarówno samochodów ciężarowych jak i autobusów. Zdecydowałem się na zakup tego cacka ze względu na sporą ilość autobusów w mojej zajezdni, jest on po prostu niezbędny;):cool:.

80968883_1251059618422157_4748573154501197824_n.jpg
Scania 1.jpg
Scania 2.jpg
Scania 3.jpg
Scania 4.jpg
Scania 5.jpg
Scania 6.jpg
Scania 7.jpg
Scania 8.jpg
Scania.jpg
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.528 68 0
Świetne bydle:love:, gratulacje(y)
Ja kiedyś dostałem ochrzan za tu że scanię położyłem na widły, a więc Mateuszu !!!, proszę natychmiast zdjąć tego kultowego i bezawaryjnego Ikarusa i położyć jakieś elektryczne g...no w jego miejsce:LOL:
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Świetne bydle:love:, gratulacje(y)
Ja kiedyś dostałem ochrzan za tu że scanię położyłem na widły, a więc Mateuszu !!!, proszę natychmiast zdjąć tego kultowego i bezawaryjnego Ikarusa i położyć jakieś elektryczne g...no w jego miejsce:LOL:
Spokojnie Tomku, Ikarus nie uległ żadnej awarii jest w świetnej kondycji;). To tylko taki demonstracyjny pokaz mocy tego potwora, Ikar znalazł się tam zupełnie przypadkowo:p:ROFL:.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki