• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy miejskie PL i nie tylko...

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Tak przypuszczałem że mnie ubiegniesz;), ja się swoim będę cieszył w przyszłym tygodniu.
Jako miłośnik starszych konstrukcji z tradycyjnym napędem muszę jednak przyznać że ten model jest przepiękny, według mnie
najpiękniejsza stylistycznie konstrukcja współczesnego autobusu, bez względu na zastosowany napęd.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Szkoda że się nie da trzech serduszek przywalić ;)
Model przepiękny , sam go właśnie podziwiam, fakt faktem wymaga kilku dopieszczeń i przemalowań bądź przeszczepów,
ale już na starcie ryje "beret", mam nadzieję że kiedyś zrobią późniejsze podtypy jak 280.11 oraz 26.
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Szkoda że się nie da trzech serduszek przywalić ;)
Model przepiękny , sam go właśnie podziwiam, fakt faktem wymaga kilku dopieszczeń i przemalowań bądź przeszczepów,
ale już na starcie ryje "beret", mam nadzieję że kiedyś zrobią późniejsze podtypy jak 280.11 oraz 26.
Byłoby super jakby wyszły pózniejsze podtypy:).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.938 386 20
Świetny model. Zmienić mu felgi na białe i będzie praktycznie taki, jakim w dawnych studenckich czasach jeździłem w Łodzi. Dobrze, że i do mnie dotarł.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.553 68 0
Bardzo ciekawy model pokazałeś, DB/Autokraft czyli po naszemu PKP/PKS .
Najciekawsze jest w tym modelu logo HVV(Hamburger Verkehrsverbund) czyli zrzeszenie wszystkich przewoźników świadczących
usługi przewozów osobowych dla Hamburga łącznie z metrem, koleją podmiejską oraz statkami.
Tu masz fotkę oryginału, tyle że już z naklejoną reklamą;
https://www.busbilder-flensburg.de/autokraft.html
118.jpg
 
OP
OP
Mateusz_512

Mateusz_512

Aktywny użytkownik
Reakcje
874 0 0
Bardzo ciekawy model pokazałeś, DB/Autokraft czyli po naszemu PKP/PKS .
Najciekawsze jest w tym modelu logo HVV(Hamburger Verkehrsverbund) czyli zrzeszenie wszystkich przewoźników świadczących
usługi przewozów osobowych dla Hamburga łącznie z metrem, koleją podmiejską oraz statkami.
Tu masz fotkę oryginału, tyle że już z naklejoną reklamą;
https://www.busbilder-flensburg.de/autokraft.html
Zobacz załącznik 707655
Widziałem to zdjęcie lecz ze względu na reklamę nie zdecydowałem się aby go wstawić, ale dobrze że Ty to zrobiłeś - dzięki:)(y)(y).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki