• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - mafo

Reakcje
10.674 67 1
Piękne to citaro . Przyłożyli się do szczegółów . Swoją drogą to już robi się nam fajne stadko autobusów w naszych malowaniach . Fajnie by było żeby ktoś kto je ma wszystkie zrobił kiedyś fotkę grupową .
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Piękne to citaro . Przyłożyli się do szczegółów . Swoją drogą to już robi się nam fajne stadko autobusów w naszych malowaniach . Fajnie by było żeby ktoś kto je ma wszystkie zrobił kiedyś fotkę grupową .
Kiedyś spróbuję zrobić te co mam razem, ale muszę pomyśleć jak to zrobić, żeby były widoczne wszystkie w miarę dobrze.
A na razie drugi autobus z MPK Kraków z innej linii:

MB Citaro Kraków-904 001.jpg
MB Citaro Kraków-904 002.jpg
MB Citaro Kraków-904 003.jpg
MB Citaro Kraków-904 004.jpg




I jeszcze na koniec obydwa autobusy razem:


MB Citaro Kraków-razem 001.jpg
MB Citaro Kraków-razem 002.jpg
MB Citaro Kraków-razem 003.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Kapitalnie to zrobili. Nowe krakowskie malowanie zdecydowanie bardziej mi się podoba w tej wersji na starszych autobusach, niż na nowych Urbino. Trochę tylko dziwnie wyglądają krakowskie blachy w niemieckim stylu. :D
 

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Trudno wybrać faworyta ostatnich prezentacji tyle fajnych modeli zaprezentowałeś. Masz może w kolekcji też inne ikarusy? Czy w ogóle są modele takich jak np. 280?
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Dawno u mnie nie było nic nowego w kolekcji autobusów, ale wreszcie pojawił się nowy nabytek. Brekina znów zrobiła bardzo dobrze swoją robotę. Oczywiście, można się przyczepić do detali, choćby do przeskalowanych wycieraczek, ale plastikowe już takie są i zawsze można zmienić na fototrawione. Na razie takie u mnie zostaną. Jeszcze lusterka nie wklejone ale muszę znaleźć chwilkę czasu i znów popracuję nad modelami.

Ikarus 255 001.jpg
Ikarus 255 002.jpg
Ikarus 255 003.jpg
Ikarus 255 004.jpg
Ikarus 255 005.jpg
Ikarus 255 006.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki