• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Jak to niektórzy mówią: zawsze lepiej mieć dwa modele niż jeden ;) :D. Także i u mnie garażuje drugi elektryczny Solaris w troszkę innych barwach.

Solaris Urbino electric bia 001.jpg
Solaris Urbino electric bia 002.jpg
Solaris Urbino electric bia 003.jpg
Solaris Urbino electric bia 004.jpg




I na koniec obydwa "elektryki" razem:

Solaris Urbino electric razem 001.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
A mnie się bardziej ten podoba. Na uwagę zasługują naklejki Bus of the year 2017. Solaris umieszcza je na wyjeżdżających aktualnie z fabryki autobusach, ale kilkukrotnie mniejsze.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Solarisy fajne bo nowoczesna linia, bo design prawie futurystyczny, bo wreszcie nasze - poloniki. I niby jest pięknie, ale czy prezentowany wcześniej Ikarus nie prezentuje się ciekawiej?Pomimo przeskalowanej anteny;)Powiem więcej. Jest ładniejszy i ma to coś czego te nowe konstrukcje nie mają, a jego projekt powstawał lekko licząc jakieś pół wieku temu:)
Oczywiście gratuluję Maćku nowych nabytków(y)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
I niby jest pięknie, ale czy prezentowany wcześniej Ikarus nie prezentuje się ciekawiej?Pomimo przeskalowanej anteny;)Powiem więcej. Jest ładniejszy i ma to coś czego te nowe konstrukcje nie mają, a jego projekt powstawał lekko licząc jakieś pół wieku temu:)
I tu Cię popieram Heniu. Te stare konstrukcje mają w sobie coś takiego, że same w sobie przyciągają wzrok. (y)
 

arko5

Aktywny użytkownik
Reakcje
533 0 0
Fajne autobusy. W końcu i ja dałem się wciągnąć w tę skalę i wczoraj kupiłem pierwszy autobus w tej skali. Po metamorfozie w końcu otworzę swój wątek w tym dziale :p
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.346 47 0
Cały czas się zastanawiam nad sprzedażą tych wszystkich polskich autobusów, ale póki co zakupiłem i tego Citaro i dobrze zrobiłem. Prezentuje się na prawdę dobrze. Zdecydowanie lepiej niż poprzedni wypust w postaci Solarisa.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Super jest ten krakowski Citaro.Wszystkie oznaczenia i detale na duży plus,moim zdaniem Rietze zrobiło robotę.Jedyne co to mogli dać prawdziwe blachy albo nie dawać wcale ;) Gratuluję posiadania ;)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Jeden z ciekawszych modeli autobusów miejskich z widocznymi wieloma szczególikami. Choć nie jestem fanem tych nowoczesnych pojazdów to też go sobie zamówiłem, a Tobie gratuluję nabytku.(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki