• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - mafo

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
Tą prezentacją przypomniałeś mi że i u mnie stoi w gablocie ten Solaris. Cóż plus za to że mamy kolejny autobus w polskim malowaniu, ale wykonanie pozostawia trochę do życzenia. Fajnym akcentem jest ten jamnik w krakowskiej czapce.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
U mnie też na szczęście parkuje. :) Wykonanie ma plusy i minusy, ale nie ma źle i cieszy fakt, że pojawiają się kolejne autobusy w rodzimych malowaniach.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Wreszcie i u mnie zaparkował stary Ikarus 55. Powiem, że zdjęcia nie oddają jakości wykonania. Wiadomo już, że niektóre elementy ma przeskalowane, np antena, ale poza tym to tak wykonany przez dużego producenta model mogę szczerze polecić.

Ikarus 55 krem-koral 001.jpg
Ikarus 55 krem-koral 002.jpg
Ikarus 55 krem-koral 003.jpg
Ikarus 55 krem-koral 004.jpg
 
Reakcje
10.672 67 1
Podobają mi się te nowe autobusy marki solaris . Fajna jest ta nieco futurystyczna sylwetka , niczym na początku produkcji tej marki autobusów . Też mocno się wyróżniały z tłumu .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki