• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - mafo

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#46
Szkoda że bez luster....dobrze, że kółeczek nie dają osobno...:podstepny:
Modele bardzo udane, mogły by mieć jeszcze tablice rejestracyjne, ale takie cuda to się chyba w AWM nie zdarzają. Jak już zamontujesz lustereczka to daj choć fotkę rodzinną.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#47
Szkoda że bez luster....dobrze, że kółeczek nie dają osobno...:podstepny:
Modele bardzo udane, mogły by mieć jeszcze tablice rejestracyjne, ale takie cuda to się chyba w AWM nie zdarzają. Jak już zamontujesz lustereczka to daj choć fotkę rodzinną.
Lusterka zamontuję, jak przestaną garażować w pudełkach. No a to może trochę potrwać, niestety. :cry:
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#53
Sindbad to obecnie największy polski przewoźnik. Zdarzyło mi się kilka razy przeżyć podróż UK-Polska, ponad 30 godzin mordegi ;) Z przesiadkami na parkingach Europy.. Oprócz flagowych Setr, ma jeszcze małe Mercedesy. Ciekawy temat dla podkolekcji. Ale do podróży polecam samoloty ;)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#54
Sindbad to obecnie największy polski przewoźnik. Zdarzyło mi się kilka razy przeżyć podróż UK-Polska, ponad 30 godzin mordegi ;) Z przesiadkami na parkingach Europy.. Oprócz flagowych Setr, ma jeszcze małe Mercedesy. Ciekawy temat dla podkolekcji. Ale do podróży polecam samoloty ;)
I cały czas się zbroi. Ostatnio kupiła nowych 8 sztuk modelu 400.
 

DarCBR125R

Aktywny użytkownik
Reakcje
54 0 0
#58
Modeli Sindbada robionych przez AWM jest trzy: Setra S317GT-HD, Setra S415HD i Setra S417HDH. Jeden model jest stary robiony kiedyś przez Rietze Setry S315HDH. Może po prostu natknąłeś się na moją kolekcje gdzie mam zrobioną Setra S415GT-HD, Setrę S431DT "Albatros" w barwach Sindbada i Setrę S416GT-HD :) Pozdrawiam i życzę więcej takich modeli.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#59
Modeli Sindbada robionych przez AWM jest trzy: Setra S317GT-HD, Setra S415HD i Setra S417HDH. Jeden model jest stary robiony kiedyś przez Rietze Setry S315HDH. Może po prostu natknąłeś się na moją kolekcje gdzie mam zrobioną Setra S415GT-HD, Setrę S431DT "Albatros" w barwach Sindbada i Setrę S416GT-HD :) Pozdrawiam i życzę więcej takich modeli.
Dzięki za info. Na pewno masz rację, bo pamiętam Twoją kolekcję z poprzedniego forum i właśnie stamtąd wziąłem informacje o Setrach w malowaniu Sindbada.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki