• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy - mafo

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#81
Ogórek fajniutki, szkoda, że polskie autobusy są tak trudno dostępne, jak już się pojawiają to ceny są zaporowe, bo naprawdę fajnie byłoby mieć kolekcję Jelczy wszelkiej maści - cóż trzeba się cieszyć tanimi i łatwymi w konwersji a także popularnymi u nas Ikarusami...
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
937 15 0
#82
Jeden z najlepszym Polskich przewoźników.
Bez przesady:niepewny: Jechałem z nimi raz. Tylko dlatego, że samoloty nie mogły latać przez pył wulkanu z Islandii. To była tragedia. Prawdziwy "hardcore". Okazało się wówczas, że na liście było więcej pasażerów niż miejsc w autobusie. Poza tym jeden klient nabrał tyle bagażu, że kierowca osłupiał. Atmosfera w autobusie bez komentarza:confused:. Ciekawe czy dalej królują tam filmy "zabili go i uciekł"o_O
[DOUBLEPOST=1434060029,1434059285][/DOUBLEPOST]Też mam model Mercedesa CITARO ale w innej skali i w innym wykonaniu, więc napiszę Ci, że Twój jest całkiem całkiem:)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.455 158 2
#83
Bez przesady:niepewny: Jechałem z nimi raz. Tylko dlatego, że samoloty nie mogły latać przez pył wulkanu z Islandii. To była tragedia. Prawdziwy "hardcore". Okazało się wówczas, że na liście było więcej pasażerów niż miejsc w autobusie. Poza tym jeden klient nabrał tyle bagażu, że kierowca osłupiał. Atmosfera w autobusie bez komentarza:confused:. Ciekawe czy dalej królują tam filmy "zabili go i uciekł"o_O
[DOUBLEPOST=1434060029,1434059285][/DOUBLEPOST]Też mam model Mercedesa CITARO ale w innej skali i w innym wykonaniu, więc napiszę Ci, że Twój jest całkiem całkiem:)
Ale nie ma co winić przewoźnika czy kierowcy, że zabrał za dużą ilość bagażu...
 

Adrian Henszel

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#84
Bez przesady:niepewny: Jechałem z nimi raz. Tylko dlatego, że samoloty nie mogły latać przez pył wulkanu z Islandii. To była tragedia. Prawdziwy "hardcore". Okazało się wówczas, że na liście było więcej pasażerów niż miejsc w autobusie. Poza tym jeden klient nabrał tyle bagażu, że kierowca osłupiał. Atmosfera w autobusie bez komentarza:confused:. Ciekawe czy dalej królują tam filmy "zabili go i uciekł"o_O
Tak mi się skojarzyło:
:D
Ale to i tak nie zmienia faktu, że modele w malowaniu tego przewoźnika to niezła gratka - ładne i Polskie :D
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#86
Ciekawy produkt! Podobny do tych 1:160 od Brody ;) Podoba mi sie wash oraz przedniej światła, ogolnie jako calokształt juz Ci go zazdroszcze(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#88
Całkiem fajny i dosyć styrany już życiem . Mi się podoba . Takie pytanie w temacie bo młody jestem , czy takie ikarusy występowały w naszym kraju ?
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#89
Całkiem fajny i dosyć styrany już życiem . Mi się podoba . Takie pytanie w temacie bo młody jestem , czy takie ikarusy występowały w naszym kraju ?
Były i to w wielu miastach w Polsce. Jak zapytasz wujka Google i klikniesz na grafikę, to pokaże Ci sporo fotek tego ikarusa z polskich miast.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki